Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - sierpień 2016

29 sierpień 2016, Chojnowianka Chojnów, Wszystkich komentarzy: 13
Klub Sportowy Chojnowianka ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej chłopców

Klub Sportowy Chojnowianka ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej chłopców z roczników: 2009, 2008, 2007, 2006. Treningi odbywać będą się 2 lub 3 razy w tygodniu. Będą także organizowane obozy w okresie zimowym i letnim. Zajęcia będą prowadzone przez trenerów posiadających uprawnienia UEFA.

29 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Miejskiej

Prezentujemy zapis wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 25 sierpnia 2016 roku w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

29 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miśka podróż do Tczewa

Drugi raz z rzędu chojnowski artysta Piotrek Misikiewicz wybrał się w podróż do Tczewa. Co go skłoniło do tej nieco szaleńczej eskapady? Przede wszystkim wydarzenie artystyczne "In Memoriam -Festiwal Grzegorza Ciechowskiego". Nie każdy wie, że to Tczew jest rodzinnym miastem nieodżałowanego Obywatela G.C.

28 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Prezentujemy wyniki meczów.

26 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

W najbliższy weekend czeka nas kolejna dawka emocji w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej nasi reprezentanci w pierwszej kolejce musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Chojnowianka przegrała u siebie z Kuźnią, a Czarni polegli w Siedliskach. Czy Chojnowianka zdoła przywieźć punkty z Granowic, a Rokitki pokonają beniaminka z Prusic?

26 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tomasz Susmęd wystąpi na zakończenie serii Letnich Koncertów Organowych

Kończą się wakacje, a wraz z nimi seria Letnich Koncertów Organowych. Przed nami ostatni z występów - tym razem przed chojnowską publicznością zgromadzoną w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła wystąpi doskonale znany w naszym mieście Tomasz Susmęd.

25 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursów

Dobiegły końca organizowane przez nas konkursy, w których do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Mechanik: Konfrontacja” oraz dwa nocne maratony filmowe w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

25 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Przed nami weekend, dla większości z nas to czas odpoczynku od trudów codziennej pracy. A gdzie najlepiej odpoczywać, jak nie przed dużym ekranem? Zobaczcie, jaki repertuar na najbliższe dni przygotowało chojnowskie Kino Kultura.

25 sierpień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 26 sierpnia do 1 września2016roku.
25 sierpień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Nocne Maratony Filmowe w kinie Helios

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

25 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami sierpniowa sesja Rady Gminy

Już jutro (26 sierpnia) o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Chojnowie odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy. W porządku obrad zaplanowano m.in. funkcjonowanie gminnych jednostek organizacyjnych za I półrocze 2016 r.

26 sierpień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 1
Historia Legnicy w obiektywie

Stwórzcie z nami wystawę zdjęć dawnej i współczesnej Legnicy i świętujcie 10 urodziny Galerii Piastów w październiku!

25 sierpień 2016, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 0
Szlachetna Paczka - zostań liderem rejonu Chojnów

Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce? SZLACHETNA PACZKA przygotowała dla Ciebie świetną propozycję. Zostań Liderem Rejonu Chojnów i zdobądź kluczowe kompetencje cenione na rynku pracy.

24 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (26 sierpnia) seanse filmu „Mechanik: Konfrontacja” w legnickim kinie Helios.

24 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń drugą zawodniczką swojej kategorii podczas Triathlonu w Wolsztynie

Wolsztyn - to wielkopolskie miasto słynie przede wszystkim ze swoich kolejarskich tradycji. W miniony weekend dało poznać się również od strony sportowej, jako gospodarz zawodów trathlonowych. Wśród startujących zawodniczek nie zabrakło reprezentantki Gminy Chojnów - Małgorzaty Światłoń.