Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - sierpień 2016

21 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Problemy z wodą również dzisiaj

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - Oddział Wod-Kan informuje, że nadal trwają prace techniczne celem usunięcia awarii na terenie obiektu hydroforni wody pitnej przy ulicy Sikorskiego.

21 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od poniedziałku kolejna część "Wakacji z MOKSiR"

Na cykl "Wakacje z MOKSiR" składają się zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne. Zapisy na drugą część cyklu w poniedziałek (22 sierpnia).

20 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Awaria wody!

Jak informuje Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie Oddział Wod-Kan - w związku z usuwaniem awarii systemu zabezpieczenia sterowania i napływu wody pitnej do podziemnych zbiorników na hydroforni wody przy ul. Sikorskiego, wystąpi spadek ciśnienia wody i zanik wody do godzin wieczornych na terenie miasta Chojnów.

22 sierpień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Wolne miejsca na Studiach 40+

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy prowadzi rekrutację na bezpłatne Studia 40+ na kierunkach Administracja, Zarządzanie oraz Inżynieria testowa.

19 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Końcówka wakacji z zamkniętym basenem

Miłośnicy wodnej rozrywki nie mają powodów do radości. Chojnowski basen czeka przerwa technologiczna - wiąże się to z zamknięciem obiektu na kilkanaście dni.

19 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka i Czarni rozpoczynają ligowe zmagania

Rozpoczynamy weekend a wraz z nim sportowe zmagania w lidze okręgowej oraz niższych klasach. Jak prezentuje się sytuacja przed rozpoczęciem sezonu?

19 sierpień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 19 do 25 sierpnia.
19 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na dzisiejsze seanse filmu „Randka na weselu” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

18 sierpień 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Porzucona suczka szuka domu

Urząd Gminy Chojnów w ostatnim czasie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Dobroszów została porzucona szczenna suczka. Suczka tymczasowo znalazła schronienie u jednego z rolników. Osobie chcącej przygarnąć zwierzaka deklarujemy pomoc w sterylizacji oraz wykonaniu niezbędnych badań i szczepień.

18 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nie siedź w domu - idź poćwiczyć do Parku Piastowskiego

Mieszkańcy ulicy Kilińskiego i stali bywalcy Street Workout Parku oraz Orlika z pewnością zauważyli, że kompleks sportowy w Parku Piastowskim powiększył się o kolejne przyrządy.

17 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Ostatnie przygotowania do I Zlotu Pojazdów Zabytkowych oraz I Rajdu Ziemi Chojnowskiej

Mówiąc o nudnym końcu tygodnia nie bierzmy jednak pod uwagę niedzieli - ta w Chojnowie szykuje się bowiem naprawdę atrakcyjnie. Wszystko za sprawą I Zlotu Pojazdów Zabytkowych oraz I Rajdu Ziemi Chojnowskiej, współorganizowanego przez klub Oldtimer Chojnów oraz Miasto i Gminę Chojnów. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym regionie - nie może Cię tam zabraknąć.

17 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nudny koniec tygodnia? Warto w tych dniach odwiedzić sąsiedni Bolesławiec

Jak co roku, pobliski Bolesławiec obchodzi swoje dni w sierpniu - mowa rzecz jasna o Bolesławieckim Święcie Ceramiki. Być może ta impreza to doskonały plan na zbliżający się weekend? Zobacz co przygotowali organizatorzy.

23 sierpień 2016, Partnerstwo,
Dlaczego firmy powinny inwestować w systemy kontroli?

Nie od dziś wiadomo, że małe, rodzinne firmy, średnie biznesy oraz duże, międzynarodowe przedsiębiorstwa powinny dbać o bezpieczeństwo prowadzonych interesów. Dotyczy to nie tylko systemów informatycznych, poufnych treści dostępnych w archiwach, ale również otoczenia budynku, przestrzeni wokół obiektu oraz pomieszczeń biurowych lub służbowych. Okazuje się jednak, że o ile poważne korporacje dbają o ochronę swoich dóbr, o tyle mniejsze nie rozumieją poziomu zagrożenia i ignorują rosnące z roku na rok ryzyko. Dlaczego warto inwestować w zabezpieczenia? Co rynek oferuje działalnościom gospodarczym?

18 sierpień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Skorzystaj z oferty kursów dokształcających!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, rozumiejąc potrzeby lokalnego rynku pracy prowadzi kursy, szkolenia, które pozwalają podnosić kwalifikacje zawodowe i zdobywać nowe umiejętności. Dzięki tej formie kształcenia Uczelnia przyczynia się wzrostu aktywności uczenia się, mającej na celu rozwój wiedzy, kompetencji i umiejętności w perspektywie osobistej, obywatelskiej, społecznej oraz zorientowanej na zatrudnienie.

17 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weź udział w naszym konkursie i wygraj wejściówki na komedię "Randka na weselu"

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (19 sierpnia) seanse filmu „Randka na weselu” w legnickim kinie Helios.