Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - August 2016

31 August 2016, Kasia_, All comments: 0
Konkurs! Rozdajemy bilety na Nerve

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (2 września) seanse filmu „NERVE” w legnickim kinie Helios.

31 August 2016, admin, All comments: 2
Chojnowska policja zatrzymała 32-latka znęcającego się nad żoną

Chojnowscy policjanci w jednej z pobliskich wsi dokonali zatrzymania 32-latka, grożącemu swojej żonie podpaleniem. Mężczyzna znęcał się nad kobietą od miesięcy.

31 August 2016, admin, All comments: 1
Burmistrz nagrodził najzdolniejszych uczniów

30 sierpnia w Domu Schrama odbyła się gala wręczenia chojnowskim uczniom dorocznych stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych. Burmistrz Jan Serkies nagrodził osoby wykazujące się wyjątkowymi wynikami w nauce, a także osiągnięciami w konkursach tematycznych i artystycznych oraz zawodach sportowych.

31 August 2016, admin, All comments: 0
Zobacz co czeka Cię w zbliżającym się roku szkolnym 2016/2017

Lepszego dnia na rozpoczęcie być nie może. 1 września, czyli dzień uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przypada w tym roku w czwartek. Pierwszy dzień zajęć lekcyjnych w głównej mierze przeznaczony na sprawy organizacyjne przypadnie na piątek. Na prawdziwą naukę chojnowscy uczniowie przygotować się mogą dopiero po weekendzie - 5 września.

31 August 2016, Cuprum Arena, All comments: 0
„Matma jest ok!”  oraz  „Targi Książki”  w Cuprum Arena

Przed nami kolejny rok szkolny, podczas którego uczniowie zmierzą się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Na rozgrzewkę dla swoich gości Cuprum Arena przygotowała w dniach 3-4 września weekend liczbowych wyzwań.

31 August 2016, admin, All comments: 0
Kiermasz podręczników w Powiatowym Zespole Szkół

Wszyscy uczniowie chojnowskich szkół średnich, którzy do tej pory nie zakupili podręczników, będą mieli okazje zrobić to na początku września. Wszystko za sprawą organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół kiermaszu podręczników. Na miejscu będzie można także sprzedać używane książki z lat wcześniejszych.

30 August 2016, UKKS „ORIENS”, All comments: 0
Zawodnicy UKKS „ORIENS” na starcie Czasówki Rosochockiej

W minioną sobotę odbyła się Czasówka Karkonoska - IV Edycja - Czasówka Rosochocka jazda indywidualna na czas, na dystansie Sichów – Rosocha. Tym razem organizatorzy przygotowali trasę ostro pod górę, a dystans jaki mieli pokonać kolarze to 5400 m.

30 August 2016, admin, All comments: 0
Uwaga na złodziei. Policjanci przypominają o dobrych zasadach bezpieczeństwa

Złodziei nie brakuje - również w naszym mieście, co z pewnością niemal każdy mieszkaniec Chojnowa jest w stanie zauważyć. Zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż ścigać policjanci z lokalnej policji przypominają o dobrych zasadach bezpieczeństwa, które pozwolą nam zapobiec kradzieżom.

30 August 2016, admin, All comments: 0
Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady GminyZapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy
29 August 2016, Kasia_, All comments: 0
Rataj Paszowice nie stawił się na mecz z Burzą Gołaczów

Po ubiegłotygodniowej porażce ze Skorą Jadwisin zespół Burzy Gołaczów miał gościć u siebie drużynę Rataja Paszowice. Spotkanie jednak się nie odbyło, ponieważ goście się nie zjawili.

29 August 2016, Kasia_, All comments: 0
Sokół Krzywa uległ Nysie Wiadrów

W niedzielę w Krzywej zespół Sokoła rozgrywał swój mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy A. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Orłem Zagrodno, w drugiej kolejce przyszło im się zmierzyć z Nysą Wiadrów.

29 August 2016, Kasia_, All comments: 0
Rezerwy Rokitek rozwijają skrzydła

Zmagania klasy A rozpoczęły się w Snowidzy, gdzie o godz. 11.00 naprzeciw siebie stanęły zespoły Zjednoczeni Snowidza i Czarni II Rokitki. Czarni podbudowani ostatnim ligowym zwycięstwem nie zamierzali tracić dobrej passy.

29 August 2016, admin, All comments: 0
Toccata i fuga d-moll zakończyły serię Letnich Koncertów Organowych

Kończą się wakacje a wraz z nimi seria Letnich Koncertów Organowych. Za nami czwarty i tym samym ostatni występ w ramach cyklu. Chojnowskiej publiczności zgromadzonej w kościele farnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła zaprezentował się Tomasz Susmęd - chojnowski muzyk i pedagog. Na miejscu mieliśmy okazję posłuchać utworów Leona Boellmana, Johanna Jakoba Frobergera oraz Johanna Sebastiana Bacha.

29 August 2016, Kasia_, All comments: 0
Czarni tracą formęW zeszły weekend Czarni Rokitki podejmowali na swoim boisku beniaminka ligi Przyszłość Prusice. W gorące niedzielne popołudnie mecz przyciągnął wielu sympatyków piłkarskich niższych lig.
29 August 2016, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianka vs Rodło

W sobotnie popołudnie chojnowski zespół udał się na mecz do Granowic. Rodło po zwycięstwie w Prusicach znajduje się w górnej części tabeli. Chojnowianka nawet po przegranej z Kuźnią prezentuje się przyzwoicie. Problemy kadrowe odeszły od zespołu z Chojnowa, pozostała tylko ciężka praca trenera i zawodników.