Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - wrzesień 2015

23 wrzesień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane?

Zastanawiacie się, jak spędzić wolne popołudnie lub wieczór? W tym tygodniu warto wybrać się do kina. Aktualny repertuar to prawdziwa gratka dla fanów thrillerów, ale nie zabraknie również rozrywki dla tych, którzy wolą komedie, dramaty czy filmy akcji. Znajdzie się także coś dla najmłodszych widzów. Poniżej znajdziecie rekomendacje i krótki opis poszczególnych filmów.


22 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sukces Orlików w Szklarach Dolnych
Miniona niedziela to nie tylko zmagania na dużych boiskach piłkarskich. 20 IX2015miała miejsce inauguracja ligi trawiastej w ramach rozgrywek OZPN-u. Do rywalizacji przystąpiła grupa prowadzona przez trenera Marcina Rabandę, która w ostatnim czasie przyzwyczaiła kibiców do doskonałych rezultatów.
22 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
V Runda DriftOpen na Lotnisku Krzywa za nami

19 i 20 września Lotnisko Krzywa gościło V Rundę Driftingowego Pucharu Polski - DriftOpen. W sobotę miały miejsce treningi i kwalifikacje do TOP 32; najlepsi kierowcy zmierzyli się ze sobą w niedzielę. Ostatecznie rywalizację wygrał Wojciech Łubkowski. Na podium znaleźli się także Paweł Korpuliński i Krzysztof Romanowski.

22 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Fantastyczna zabawa na Święcie Osetnicy

Doskonała zabawa nie ominęła każdego, kto w sobotnie popołudnie pojawił się na boisku sportowym w Osetnicy. Festyn przygotowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców Wsi Osetnica przyciągnął nie tylko mieszkańców tej miejscowości, ale także gości z Chojnowa i pozostałych wsi gminy.

22 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Srebro Alicji Gałas oraz brąz Karoliny Cierluk podczas Mistrzostw Polski
Miniona niedziela to kolejny popis kolarskich umiejętności zawodników Sigo Gim 1, działającego przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Podopieczni Eugeniusza Bobiowskiego wyjechali do Obiszowa, gdzie odbywały się dwie imprezy sportowe: Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich oraz Mistrzostwa Polski w Maratonie.
21 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowianka bez szans z liderem legnickiej klasy okręgowej

W minioną sobotę KS Chojnowianka rywalizowała o cenne punkty ligowe z liderem legnickiej klasy okręgowej – Zametem Przemków. Rywal był niezwykle wymagający. Ten sezon rozpoczął się dla przemkowian niezwykle dobrze. Wysoka dyspozycja, znakomita gra w napadzie i przede wszystkim skuteczność są domeną Zametu w tej rundzie.

24 wrzesień 2015, Partnerstwo,
Szkółka pływania Sail Swim rozpoczyna zajęcia – zapraszamy na spotkanie organizacyjne

Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Jako, że odbiorcami są najmłodsi, organizatorzy proponują zajęcia w formie zabaw. Jednak nie obejdzie się bez profesjonalnego sprzętu do nauki pływania. Pewnym jest, że podczas zajęć nie będzie nudy – ciekawa forma gwarantowana!

25 wrzesień 2015, Partnerstwo,
25 września Dzień Budowlańca - czyli "zdrowie na budowie"
Z okazji Dnia Budowlańca pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom. Życzymy wielu wygranych przetargów, sukcesów zawodowych, dobrych relacji z inwestorami, ciekawych możliwości rozwoju, świeżych pomysłów i projektów, zadowolenia z dobrze wykonanej pracy oraz dobrej pogody dla budowania!
21 wrzesień 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 3
Gimnazjaliści z "jedynki" wspierali Miedziowych!

W piątek, spod Gimnazjum nr 1, dwa wypełnione po brzegi autokary wyruszyły na stadion Zagłębia Lubin. 75 fanów (w większości z Jedynki, ale również z innych chojnowskich szkół), pod kierownictwem pana Andrzeja Tracza, wyruszyło wspierać dwukrotnego Mistrza Polski podczas meczu z Cracovią. Uczestnicy wzięli udział w bardzo ciekawym widowisku, wspaniale dopingowali Miedziowych, przeżywając przy tym wiele pozytywnych emocji.

21 wrzesień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Bezbramkowy mecz Czarnych Rokitek z Odrą Chobienią
20 września, punktualnie o godz. 17.00 rozpoczął się mecz Czarnych Rokitek z Odrą Chobienią. Walka była wyrównana, ale bardzo zacięta. Zawodnicy obu drużyn mocno angażowali się w grę.
21 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Romans Polsko-Rosyjski" w Niedźwiedzicach również z akcentami francuskimi i hiszpańskimi

IV Legnicki Tydzień Romansu Polsko-Rosyjskiego, który w minionym tygodniu gościł w powiecie legnickim i w samej Legnicy - zawitał również do naszej gminy. Każdy, kto pojawił się 18 września w sali wiejskiej w Niedźwiedzicach, mógł być świadkiem wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.

20 wrzesień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 6
Porażka drużyny Sokół Krzywa20 września o godz. 12.00 na boisku w Krzywej zmierzyły się drużyny Sokoła Krzywej i GKS Męcinki. Walka była zacięta. Nie zabrakło ciekawych akcji. Gra rozpoczęła się mocnym atakiem Sokoła, jednak z minuty na minutę przewagę na murawie przejmował zespół z Męcinki, który okazał się być drużyną lepszą, bardziej zdyscyplinowaną i skuteczniejszą.
20 wrzesień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki na podium w turnieju Orlików
W sobotę, 19 września, odbył się turniej piłki nożnej, którego gospodarzem byli Czarni Rokitki. Zawody zostały zorganizowane w ramach rozgrywek Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wzięli w nich udział chłopcy urodzeni w roku 2005 i młodsi.
19 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Chojnowianka, Rokitki i Krzywa ruszają do walki o punkty ligowe - zapowiedź
Kolejny weekend i kolejne piłkarskie emocje związane z futbolem przed nami. Już dziś do walki o ligowe punkty rusza KS Chojnowianka. Biało-niebiescy, spisujący się coraz lepiej, zmierzą się liderem legnickiej klasy okręgowej – Zametem Przemków. Będzie to na pewno bardzo trudna rywalizacja z uwagi na to, że rywal do tej pory zaliczyłtylko jedną "wpadkę" z Kaczawą Bieniowice. Ostatnia Chojnowianka nadal pozostaje bez punktów po pięciu kolejkach.
19 wrzesień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
KS Chojnowianka – Kaczawa Bieniowice 3:1W piątkowe popołudnie o godz. 17.00 na bocznym boisku przy Miejskim Domu Kultury odbył się mecz najmłodszej grupy KS Chojnowianki i Kaczawy Bieniowic. Spotkanie zakończyło się sukcesem Chojnowianki, która zdobyła aż 3 bramki.