Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - wrzesień 2016

20 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Goliszowie ponownie wyłonieni zostaną mistrzowie powiatu legnickiego w warcabach

Po raz kolejny Goliszów gościć będzie u siebie Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach. Zawody odbędą się 24 września w świetlicy wiejskiej. Triumfatorzy mistrzostw oprócz tytułu najlepszych warcabistów powiatu, otrzymają także prawo startu w eliminacjach strefowych Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w Ciechowie.

15 wrzesień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Nie zdążyłeś zapisać się na studia? Wybierz PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Do 25 września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia na rok akademicki 2016/2017. Jest to szansa dla osób, które nie zdążyły zapisać się na studia wcześniej.

14 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze Kino Kobiet w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół wraca do formy

Z niedzielnego wyjazdowego meczu do Piotrowic, Sokół Krzywa przywiózł komplet punktów. Podopieczni Łukasza Kurczaka zajmują obecnie 8 lokatę w ligowej tabeli, z dorobkiem 6 punktów.

14 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wrześniowe Kresowiana po raz czternasty

To już XIV edycja Wrześniowych Kresowian. W najbliższą niedzielę - 18 września spotkamy się w parku w Białej, by wspólnie przybliżyć sobie tradycje, historię i kulturę ziem, które przez II wojną światową należały do Polski.

14 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
33-latek zatrzymany w czerwcu przez chojnowską policję ponownie w rękach organów ścigania

W czerwcu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie w ramach sprawy dotyczącej przestępstw narkotykowych dokonali zatrzymania 33-letniego mężczyzny. Podejrzany opuścił areszt w sierpniu i... ponownie wpadł. Tym razem podczas rutynowej kontroli policjanci znaleźli przy nim m.in. 450 porcji metamfetaminy i 78 tabletek ecstasy.

16 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Skrzydlate i kudłate

Już w najbliższy piątek - 16 września czeka nas kolejny wernisaż wystawy malarstwa w Galerii Młodych. Tym razem bohaterką wydarzenia będzie chojnowianka - Jadwiga Stopa.

13 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 9
Nowe oznakowanie Legnickiej i Kolejowej - przypominamy zasady parkowania

Od kilku tygodni możemy obserwować nowe oznakowanie poziome na ulicach Legnickiej i Kolejowej. W ramach zmian poprawiono oznakowanie przejść dla pieszych, dodano rozgraniczenie pasów ruchu oraz oznakowano w dodatkowy sposób zakaz parkowania.

13 wrzesień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Dolnośląski Festiwal Nauki w PWSZ im. Witelona w Legnicy

W dniach 22-23 września br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się Dolnośląski Festiwal Nauki, prowadzony przez nauczycieli akademickich naszej Uczelni, zarówno specjalistów teoretyków jak i praktyków, reprezentujących różne dziedziny i dyscypliny nauki.

09 wrzesień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
„Czy Pan/Pani mnie słyszy?”. Profilaktyczna akcja badania słuchu pod patronatem Cuprum Arena

We wtorek 13 września w galerii Cuprum Arena odbędzie się bezpłatna akcja profilaktyczna z zakresu badań słuchu.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów nadal na ostatnim miejscu w ligowej tabeli

Podczas 4 kolejki legnickiej A klasy zespół Burzy Gołaczów gościł u siebie Fenixa Pielgrzymkę. Komplet punktów zgarnęli goście. Gołaczowianie nie poddali się jednak bez walki, dwukrotnie skutecznie atakując bramkę przyjezdnych.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Beniaminek z Rokitek przegrał na własnym boisku

W zeszły weekend rezerwy Rokitek gościły u siebie zespół Skory Jadwisin. Mecz zakończył się przegraną beniaminka ze sporą stratą bramkową.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni tracą punkty

W sobotnie popołudnie Chojnowianka Chojnów gościła na własnej murawie drużynę Odry Ścinawa. Czarni byli tego dnia bardzo słabo dysponowani. Goście raz za razem skutecznie forsowali bramkę naszych.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka zdobyła pierwsze punkty

4. kolejka legnickiej klasy okręgowej szczęśliwie zakończyła się dla zespołu Chojnowianki Chojnów, która z wyjazdowego meczu, podczas którego zmierzyła się z Hutą Przemków, przywiozła komplet punktów. Wszystko za sprawą Chrystiana Serkiesa, który w 80’ spotkania oddał celny strzał na bramkę przeciwników.

12 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na Kino Kobiet!

Drogie Czytelniczki! Mamy dla Was wejściówki na Kino Kobiet!