Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - wrzesień 2017

20 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zadymienie w mieszkaniu na Witosa. Jedna osoba w szpitalu
Wieczorna interwencja chojnowskich strażaków w jednym z mieszkań na ulicy Wincentego Witosa.
20 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dożynki i Święto św. Michała ze Słowikami i Michalinkami
W najbliższą niedzielę kolejne dożynki w gminie Chojnów. Tym razem do świętowania zaprasza sołectwo Konradówka-Piotrowice.
20 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga na złodziei podszywających się za pracowników spółdzielni, wodociągów, administracji
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zwracają się z apelem do mieszkańców powiatu legnickiego o wzmożenie czujności w związku z pojawieniem się złodziei podszywających się za m.in. za pracowników spółdzielni, wodociągów czy administracji.
29 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Najlepsi warcabiści powiatu po raz kolejny spotkają się w Goliszowie
30 września świetlica wiejska w Goliszowie gościć będzie mistrzostwa powiatu legnickiego w warcabach. Mieszkańcy naszego regionu rywalizować będą o tytuł najlepszego warcabisty powiatu oraz awans do kolejnej fazy rozgrywek.
19 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kasztanowe Lato i Święto Pieczonego Ziemniaka, czyli sobota z atrakcjami w Budziwojowie
Sporo atrakcji w najbliższą sobotę zaplanowano w Budziwojowie. Przed nami Święto Pieczonego Ziemniaka i festynKasztanowe Lato.
19 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Okmiany: W najbliższą niedzielę uroczyste otwarcie nowego boiska
Przed mieszkańcami Okmian wielkie sportowe święto. 24 września uroczyście zainaugurowane zostanie nowe boisko, gdzie "zółto-czarni" będą walczyć o awans do A klasy. Nowy obiekt otworzy piłkarskie starcie między Orlikiem Okmiany a Sokołem Krzywa.
19 wrzesień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Takie gadżety reklamowe doceni każdy klient. Są BARDZO na czasie
Świat zwariował na punkcie gotowania. Z resztą nie tylko gotowania, ale także pieczenia, przygotowywania dań fit, wymyślnego, wręcz bliskiego sztuce, serwowania potraw, tworzenia autorskich przepisów kulinarnych i… gromadzenia wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych. Wszystko, co przyda się w kuchni jest dzisiaj wyjątkowo pożądane...
19 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Gminy Chojnów zaprasza do podziwiania najpiękniejszych wieńców dożynkowych
Interesujesz się sztuką ludową? Warto, byś odwiedził Urząd Gminy Chojnów, gdzie od tego tygodnia prezentowane są wieńce dożynkowe, które wygrały w konkursie organizowanym w ramach tegorocznych dożynek.
21 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzeum Regionalne zaprasza na finisaż wystawy
Chojnowskie Muzeum Regionalne zaprasza na finisaż wystawy czasowej AKWARELE - PASTELE - RYSUNKI, na której prezentowane są prace Alicji Niejskiej.
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed wyruszeniem w drogę należy... sprawdzić swój stan trzeźwości
Zamierzasz wsiąść za kierownicę, a nie wiesz czy do końca wytrzeźwiałeś po wczorajszej imprezie? W poczekalni Komisariatu Policji w Chojnowie został zamontowany ogólnodostępny alkomat zakupiony przez Burmistrza Miasta Chojnów do samodzielnego i bezpłatnego badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Policja zachęca do korzystania z urządzenia.
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Trójkę" kręci bezpieczeństwo. Przez cały rok szkolny
„Kręci Mnie Bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny" - to nazwa ogólnopolskiej kampanii promującej zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. W ramach akcji policjanci odwiedzają placówki oświatowe w całym kraju; jedną z nich była Szkoła Podstawowa nr 3, w której gościła policjantka z legnickiej komendy wraz z dzielnicowym Komisariatu Policji w Chojnowie.
19 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
LZS Biała kontra Iskra Niedźwiedzice [FOTO]

W niedzielę gościliśmy z naszym obiektywem na boisku sportowym w Białej, gdzie odbyło się spotkanie LZS Biała z Iskrą Niedźwiedzice. Zobacz fotorelację z tego meczu.

18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pobili i ugodzili nożem mężczyznę. Młodzi bandyci trafili w ręce chojnowskich policjantów
Tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy zastosował sąd wobec zatrzymanych mężczyzn, którzy pobili i ugodzili nożem mężczyznę, a następnie ukradli mu telefon komórkowy oraz laptopa. Obydwaj kilka godzin później zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Komisariatu w Chojnowie. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
18 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biała: Wrześniowe Kresowiana z francuską komedią [ZDJĘCIA/FILM]
17 września, w 78. rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę, w wiejskim parku w Białej odbyła się kolejna, XV edycja Wrześniowych Kresowian. Wydarzenie dla wielu stanowi okazję do spotkań i wzruszających wspomnień przy rytmach kresowych piosenek i zapachu kresowych kulinariów.
17 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.