Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - wrzesień 2017

08 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na dwie wystawy. Za nami połączony wernisaż [ZDJĘCIA]
Teresa Olszewska-Bancewicz i Józefa Pawlak były bohaterkami wczorajszego wernisażu zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Przez najbliższe tygodnie w Domu Kultury prezentowane będą dwie wystawy.
08 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynający się dziś weekend bardzo ciekawie zapowiada się w chojnowskim Kinie Kultura. W repertuarze znajdziemy m.in. ciekawy dokument, najnowszą polską komedię oraz tradycyjnie propozycję dla najmłodszych miłośników kina. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miłość, czyli motor napędowy do życia. Wieczór z romansami w Domu Kultury [ZDJĘCIA]

Chojnowianie lubią zatracić się w rosyjskich romansach - do takiego wniosku można dojść widząc po raz kolejny wypełnioną w całości salę widowiskową Domu Kultury. Gród nad Skorą gościł jeden z koncertów w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Festiwalu Romansu Polsko-Rosyjskiego im. Lidii Nowikowej - festiwalu, którego inspiracją była historia tragicznej miłości, jaką kilka lat temu przypomniał nam film "Mała Moskwa".

07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W piątek wzmożone działania policji na drogach powiatu legnickiego
Jutro na drogach powiatu legnickiego możemy spodziewać się wzmożonej aktywności policji. Celem prowadzonych działań ma być poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa akcja malowania pasów na drogach. Spore utrudnienia na skrzyżowaniach

Od kilku dni trwają prace przy odtwarzaniu oznakowania poziomego na chojnowskich ulicach.

07 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (8-14 września)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 8 do 14 września 2017 roku.

07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Stadion Chojnowianki wzbogacił się o nowe lampy [ZDJĘCIA]
Kolejna inwestycja w obrębie Stadionu Miejskiego zakończona. Teren wokół stadionu i sama bieżnia lekkoatletyczna wzbogaciła się o oświetlenie.
07 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (8 września) seanse filmu „Na układy nie ma rady” w legnickim kinie Helios.

06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Groźny wypadek w pobliżu Kolonii Biała. Trzy osoby w szpitalu. Droga zablokowana [ZDJĘCIA]
Do groźnego w skutkach wypadku doszło dzisiejszego popołudnia na drodze wojewódzkiej nr 335, między zjazdem na Kolonię Biała a Kolonią Kołłątaja.
06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ferrari wśród Skód w drodze do Noja
To już trzecia ekipa biorąca udział w tegorocznym rajdzie do Kraju Basków, jaką mamy okazję opisywać na łamach naszego portalu. "Skodillac", którego w sierpniu mieliśmy okazję oglądać podczas Zlotu Pojazdów Zabytkowych na chojnowskim Rynku dzisiaj przemierza drogi nad Oceanem Atlantyckim.
06 wrzesień 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Akademia Wiedzy o Partycypacji

Zapraszamy Sołtysów, Rady Sołeckie, liderów i działaczy wiejskich z gminy Chojnów na spotkanie warsztatowe pt „PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ NA WSI”, które odbędzie się w dniu 11 września (poniedziałek) w godz. 16.30 – 20.30 w świetlicy wiejskiej w Niedźwiedzicach. Spotkanie poprowadzi magister inżynier architekt krajobrazu Jowita Pyszczek.

09 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piccolo Mondo w swoje urodziny zaprasza na najlepszą pizzę w mieście [WYNIKI KONKURSU]
Piccolo Mondo już w najbliższy weekend po raz kolejny będzie hucznie obchodzić swoje urodziny. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w pizzerii!
12 wrzesień 2017, Partnerstwo,
Mrówka to nie tylko materiały budowlane. Chojnowski market poszerza asortyment [WYNIKI KONKURSU]
Sklep PSB-Mrówka, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów poszerza swój asortyment. Zobacz jakie nowości czekają na chojnowian i weź udział w konkursie, skierowanym do miłośników wędkarstwa.
06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Hala sportowa im. Adama Wójcika? Ruch Miejski 59-225 Chojnów wychodzi z inicjatywą
Ruch Miejski 59-225 Chojnów wystąpił do władz powiatu legnickiego z inicjatywą nazwania chojnowskiej hali sportowej imieniem Adama Wójcika - zmarłego przed kilkoma tygodniami wybitnego dolnośląskiego koszykarza, wielokrotnego reprezentanta Polski oraz czterokrotnego uczestnika turniejów finałowych mistrzostw Europy. Adam Wójcik swoim nazwiskiem promował charytatywne turnieje organizowane w hali na Matejki - czy teraz stanie się jej patronem?
05 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Psie odchody to nie tylko problem estetyczny. To także zagrożenie dla naszego zdrowia i życia
Wkrótce nasze miasto wzbogaci się o nowe pojemniki z workami i koszami na psie odchody - wynika z zapowiedzi Urzędu Miejskiego. Czy zyskają użytkowników? Miejmy nadzieję; póki co chojnowianie w większości ciągle mają problem z posprzątaniem po swoim pupilu. Psie odchody to nie tylko problem estetyczny - to także zagrożenie dla naszego zdrowia i życia.