Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - wrzesień 2017

01 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na dwie wystawy
Od września w chojnowskim Domu Kultury oglądać możemy prace uczestniczek Pracowni Tkaniny Artystycznej Teresy Olszewskiej-Bancewicz oraz obrazy Józefy Pawlak.
01 wrzesień 2017, SPW Niedźwiedzice , Wszystkich komentarzy: 0
SPW Niedźwiedzice rusza z realizacją projektu "Promocja Idei Odnowy Wsi Dolnośląskiej"
Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice rozpoczęło realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w ramach konkursu "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi".
01 wrzesień 2017, admin,
Ogłoszenia na chojnow.pl - teraz jeszcze więcej kategorii i wciąż za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wesele na chojnowskim Rynku

- Na scenie zrobiło Wesele wrażenie silne, przygniatające, jak zmora, z której widzowie nie mogli się otrząsnąć. Czuli, że przemówił do nich poeta tak, jak dotąd nikt nie przemawiał, poeta zapamiętale ciskający w twarz oskarżenia całemu pokoleniu, poeta z duszą obrzękłą od bólu, szalejącą z powodu poczucia zbiorowego wstydu i goryczy - tak w 1908 roku dramat autorstwa Stanisława Wyspiańskiego opisywał Józef Kotarbiński.