Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2014

27 październik 2014, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
WYNIKI AKCJI PROMOCYJNEJ „RADOSNE ZAKUPY”

Podczas minionych, 8 urodzin Galerii Piastów planowaliśmy przeprowadzić finał akcji promocyjnej „Radosne Zakupy”. W wyniku problemów technicznych nie udało nam się wczoraj ogłosić - o wyznaczonej w regulaminie godzinie - listy osób nagrodzonych w konkursie. Nie oznacza to, iż zwycięzcy nie otrzymają nagród.

28 październik 2014, PWSZ, Wszystkich komentarzy: 1
Sprawdź swoją kondycję w Teście Coopera !

Już po raz czwarty Akademicki Związek Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Witelona w Legnicy na boisku treningowym w Parku Miejskim zorganizuje Test Coopera, podczas którego mieszkańcy Legnicy będą mogli sprawdzić poziom swojej sprawności fizycznej. Test Coopera odbędzie się 29 października br. w godzinach od 9 do 15. Zapisy będą odbywać się w dniu Testu.

27 październik 2014, Bogusława Kruk i Maria Lis , Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie SP3 zwiedzili Wrocław
21 października klasy drugie wybrały się na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Dzieci czekały tam przeróżne atrakcje. Jedną z nich była wizyta w najmniejszej fabryce cukierków we Wrocławiu Cukierkowni „Cukier Lukier”. Dzieci zobaczyły, jak ręcznie produkuje się słodkości, same miały okazję „wyprodukować” własnego lizaka. Otrzymały również w prezencie woreczek ze słodkimi cukierkami. Kolejną, mozolną atrakcją było wspinanie się na wieżę widokową Kościoła Garnizonowego i pokonanie ponad 300 krętych schodów.
27 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Bezpieczna droga do szkoły"- chojnowscy policjanci z wizytą w Starym Łomie

W czwartek, 23 października, chojnowscy policjanci praz kolejny spotkali się z uczniami szkoły podstawowej, w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Tym razem odwiedzili szkolę w Starym Łomie. Spotkanie składało się z wykładów, prezentacji, a także zadań, w których uczniowie mogli wziąć aktywny udział. Sposób prowadzenia spotkania oraz przygotowane materiały sprawiły, że uczestnicy wykazywali duże zainteresowanie. Była to również dla nich szansa na wykazanie się wiedzą oraz umiejętnością rozwiązywania zadań.

27 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trampkarze KS Chojnowianka na fali.
Ostatnie tygodnie bezwzględnie należą do grupy trampkarzy KS Chojnowianka. Młodzi Chojnowianie pod przewodnictwem Dariusza Janiaka nie zwalniają tempa w lidze. Tydzień temu nasi młodzi zawodnicy, przed własną publicznością, rywalizowali z Amico Lubin. Spotkanie było meczem walki, w którym nie zabrakło dogodnych sytuacji podbramkowych. Piłkarze obu ekip dążyli do zdobycia trzech punktów. Żadna z drużyn nie zdołała jednak zdobyć gola na miarę zwycięstwa. Cały mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.
26 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trzy do zera i kolejne trzy punkty Czarnych Rokitki.
Dziś o godzinie 14:00 rozpoczęło się kolejne spotkanie klasy okręgowej z udziałem Czarnych Rokitki. Nasi, przed własną publicznością, podejmowali trzynasty w tabeli Zamet Przemków. Przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych piłkarze pojawili się na murawie. Nietypowo jak dla Czarnych mecz rozegrany został w niedzielę, a nie w sobotę. Podopieczni Mirosława Dragana bez większych osłabień zameldowali się na boisku. Na ławce rezerwowych pojawili się powracający do zdrowia Metanowski oraz Żymańczyk.
25 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oficjalne ważenie zawodników przed meczem Polska-Ukraina (video)
Już jutro wielki dzień dla naszych chojnowskich bokserów - Kamila Mroczkowskiego oraz Łukasza Niemczyka. Zawodnicy, którzy na co dzień w Chojnowie trenują pod czujnym okiem Arkadiusza Lewandowskiego będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w meczu bokserskim Polska-Ukraina.Dziś w patio Galerii Piastów odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed galą.
25 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Cofamy zegarki- zmiana czasu na zimowy Z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy. Nad ranem, 26 października, cofniemy zegarki z godziny 3:00 na 2:00, dzięki czemu będziemy mogli pospać o godzinę dłużej. Czas letni zacznie ponownie obowiązywać od 29 marca 2015 roku.
25 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Premier Tanzanii z wizytą w Chojnowie

W odpowiedzi na zaproszenie Witolda Karczewskiego- Wiceprezesa Krajowej Izby Gospodarczej, z wizytą do Polski przybyła delegacja rządowa Zjednoczonej Republiki Tanzanii pod przewodnictwem premiera Mizengo P. Pinda. W piątek, 24 października delegacja odwiedziła Chojnów. Premier Tanzanii zwiedził fabrykę Feerum SA i spotkał się z właścicielem, w celu podjęcia rozmów dotyczących współpracy fabryki z krajem afrykańskim.

25 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka z pierwszym kompletem punktów. Ograliśmy czołową drużynę IV ligi.
Chojnowianka, po serii słabych spotkań, dziś w końcu się przełamała osiągając pierwsze zwycięstwo w IV lidze. Ku uciesze wszystkich kibiców trzy oczka zdobyliśmy nie ze słabą ekipą, lecz z drużyną z tzw. "czuba" tabeli.
24 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Międzynarodowy Turniej Bokserski Polska- Ukraina- podsumowanie konferencji prasowej Najbliższa niedziela 26 października bezwzględnie należeć będzie do bokserów. Wszystko to za sprawą Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Polska – Ukraina. Cała gala odbędzie się w Legnicy w Hali Sportowej przy ul. Lotniczej 52.

24 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 11
Organizacja debaty kandydatów na Burmistrza Chojnowa i Wójta Gminy Chojnów
Portal chojnow.pl wyszedł z inicjatywą organizacji debaty kandydatów na Burmistrza Miasta Chojnowa oraz kandydatów na Wójta Gminy Chojnów.Część kandydatów wyraziła już chęć udziału w debacie.O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce.

26 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert charytatywny dla Marka Smolenia- podziękowanie za wsparcie
23 października, w Domu Schrama odbył się koncert charytatywny dla Marka Smolenia. Przybyło wielu gości, gotowych do niesienia pomocy. Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi "Pokolenie" za wspaniały koncert oraz wszystkim obecnym, którzy przekazali środki finansowe oraz wyrazili słowa wsparcia i otuchy.
24 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pies rasy spaniel szuka właściciela!
Wczoraj, tj. 23.10.2014 r. otrzymano zgłoszenie o błąkającym się już od kilku dni piesku rasy spaniel w miejscowości Goliszów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to śliczny, rasowy samiec w młodym wieku o rudej sierści. Najprawdopodobniej zagubił się swojemu właścicielowi, ponieważ jest dobrze odżywiony i bardzo zadbany.

24 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka jutro powalczy z Olimpią Kowary - zapowiedź meczu!
Już jutro KS Chojnowianka walczyć będzie o kolejne punkty ligowe. Łatwo na pewno nie będzie. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego wybierają się na spotkanie wyjazdowe do Kowar. Lokalna Olimpia zajmuje trzecią lokatę w IV lidze dolnośląskiej i bardzo dobrze radzi sobie w każdym spotkaniu. Nasi jutrzejsi rywale uzbierali do tej pory 21 punktów, z czego zwyciężali siedmiokrotnie i czterokrotnie przegrywali.