Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2014

01 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Małe opóźnienie terminu wykonania bieżni na Stadionie Miejskim.
Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie i nasz Stadion Miejski będzie cieszył się nową bieżnią. Zanim jednak do tego dojdzie jeszcze sporo musi zostać zrobione. W chwili obecnej podwykonawca dokonuje wyłożenia krawężników dookoła murawy oraz wyrównuje cały teren tak aby główny wykonawca bez problemu mógł umieścić specjalną nawierzchnię.
01 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami czwarta edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną
Przed nami czwarta edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną. Tym razem brzmień dawnych mistrzów będzie można posłuchać w Muzeum Regionalnym oraz obu świątyniach. Warto być wszędzie, gdyż za każdym razem nasi goście oferować będą słuchaczom wędrówkę ku innym dźwiękowym światom. Zapraszamy serdecznie!
01 październik 2014, A i K Kwiatkowscy, Wszystkich komentarzy: 3
Podziękowanie za możliwość zakupu roweru specjalistycznego.
W imieniu własnym oraz naszej córki Angeliki chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Angeliki. Szczególne podziękowania kierujemy do
01 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Sobota, Park Piastowski. Zapraszamy
Już w najbliższy weekend Park Piastowski zamieni się w wielki tor rywalizacji MTB. Do Chojnowa zawita wiele szkół z naszego województwa. Wszystko to za sprawą Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Do rywalizacji przystąpią uczniowie z podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Na torze będziemy mogli oglądać zarówno dziewczęta, jak i chłopców.