Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2015

21 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznaj Indonezję w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Indonezja - pod względem liczby ludności 4. państwo na świecie. Mimo wszystko, bardzo nieznane w naszym kraju. Okazję do poznania Republiki Indonezji będziemy mieli już w piątek, 23 października.

20 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Jubilatka - pół wieku legendy

W tym roku chojnowska kawiarnia Jubilatka obchodzi swoje 50, urodziny. Nie ma chyba lepszej okazji do wydania pamiątkowej książki, opisującej to, co wydarzyło się w tym miejscu przez pół wieku. A działo się naprawdę dużo.

19 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Podsumowanie kolejki w klasie A i B
Sezon w III grupie legnickiej B klasy w pełni. Na fotelu lidera wygodnie rozsiadła się Mewa Goliszów, która drugi tydzień zajmuje pierwszą lokatę. Goliszów wybrał się do Lubiatowa na mecz z Lubiatowianką, gdzie na specyficznej murawie wygrali 5:2.
20 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Emocje w portrecie" do oglądania w Domu Kultury

Za nami wernisaż wystawy "Emocje w portrecie", autorstwa Mariusza Głoda i Mirosława Zatorskiego. Na wystawę składają się zarówno rysunki, jak i fotogramy.

19 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Hogwart w Gimnazjum nr 2 (foto+video)

16 października aula chojnowskiego Gimnazjum nr 2 zamieniła się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa. Pierwszoklasistów, tym razem w przebraniu m.in.: Harrego Pottera, Rona Weasleya, Hermiony Granger czy Lorda Voldemorta, czekało pasowanie na gimnazjalistów.

19 październik 2015, Powiatowy Urząd Pracy, Wszystkich komentarzy: 0
Ostatni nabór wniosków na wybrane formy wsparcia dla osób bezrobotnych

Ostatni nabór wniosków na wybrane formy wsparcia dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy filia w Chojnowie.

19 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Za nami Koncert Kresowy w MOKSiR (foto+video)
16 października o godz. 19.00 w MOKSiR w Chojnowie odbył się Koncert Kresowy, organizowany w ramach XIV Legnickich Dni Kultury Kresowej.
18 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
3 punkty zostają w Rokitkach
W niedzielę o godz. 15.00 Czarni Rokitki gościli drużynę Iskry Księginice. Zacięta walka zakończyła się sukcesem Czarnych.
18 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieczorne wezwanie do zadymienia

Kolejne zadymienie miało miejsce w okolicy chojnowskiej Przychodni Zdrowia, tym razem w kamienicy na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Kolejowej. Na miejscu pojawili się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 z Chojnowa.

18 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka Chojnów - Stal Chocianów
17 października Chojnowianka Chojnów rozegrała mecz z drużyną Stali Chocianów, która wystąpiła w roli gospodarza. Zacięta walka z poważnym przeciwnikiem zakończyła się porażką naszej drużyny.
18 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zwycięstwo Chojnowianki z drużyną Amico Lubin I
17 października o godz. 15.00 chojnowskie młodziki zmierzyły się z drużyną Amico Lubin I. Podopieczni Łukasza Kurczaka zwyciężyli, pokazując w tym spotkaniu pełnię swoich doskonałych umiejętności.
18 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowianka Chojnów – Zagłębie Lubin II
W sobotę o godz. 11.00 odbył się mecz pomiędzy zawodnikami KS Chojnowianka Chojnów a Zagłębiem Lubin II. W roli gospodarza spotkania wystąpiła Chojnowianka Chojnów.
18 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Deszcz bramek na meczu Chojnowianki z Amico Lubin
17 października o godz. 13.30 na bocznym boisku przy MOSKiR kibice mieli okazję zobaczyć prawdziwy deszcz bramek. Chojnowscy trampkarze doskonale spisali się w meczu z Amico Lubin.
16 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany sobotnich godzin otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej

Od jutra, czyli 17 października, ulegają zmianie godziny otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej w soboty. Od teraz czynna będzie w godzinach od 9:00 do 15:00.

19 październik 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
„Kasa Chorych” zainauguruje Witelon Music Night!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oraz zespół „Kasa Chorych” zapraszają na jubileuszowy koncert z okazji czterdziestolecia działalności grupy. Koncert zainauguruje tym samym kolejny sezon spotkań muzycznych z cyklu Witelon Music Night. Będzie to koncert w ramach trasy i promocji nowej płyty.