Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2015

12 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie kolejki w klasie A i B
Za nami 8. kolejka legnickiej B klasy. W spotkaniu o trzecią lokatę Czarni II Rokitki zremisowały przed własną publicznością z Ikarem Miłgostowice. W Michowie, Okmianach i Krzywej kibice mogli zobaczyć grad goli, lecz tylko Płomień i Orlik zainkasowały trzy punkty. Sokół II Krzywa uległ rezerwistom Ikry Kochlice. Pozycję lidera sprzed tygodnia zachowała Mewa Goliszów, wygrywając z LZS-em Biał
12 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowscy uczniowie wspierali reprezentację Polski (video)

Za nami mecz piłki ręcznej pomiędzy żeńskimi reprezentacjami Polski i Finlandii. Wydarzenie to 7 października gościła lubińska Hala Regionalnego Centrum Sportowego. Wśród kibiców znaleźli się również uczniowie chojnowskich szkół.

12 październik 2015, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Dawid Kwiatkowski i Anna Wyszkoni w Galerii Piastów!

Już wkrótce jedno z największym tego typu legnickich wydarzeń roku! 24 i 25 października - 9. urodziny Galerii Piastów! Jeden weekend - dwa dni szalonej zabawy! Na finał każdego dnia na scenie pojawią się gwiazdy – sobota – Dawid Kwiatkowski, niedziela – Anna Wyszkoni!

11 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna przegrana Chojnowianki w tym sezonie

W sobotę o godz. 15.00 na bocznej płycie przy MOKSiR mieliśmy okazję oglądać mecz rozegrany pomiędzy Chojnowianką Chojnów a Gromem Gromadzyń Wielowieś. Biało-niebiescy, po trudnym starciu z wymagającym przeciwnikiem, odnieśli kolejną porażkę w tym sezonie.

10 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przegrana Czarnych w Jaworze

W sobotę o godz. 16.00 odbył się mecz pomiędzy Czarnymi Rokitki a Kuźnią Jawor. Spotkanie rozegrano na jaworskiej murawie. Nasi piłkarze stanęli do walki z poważnym przeciwnikiem. Co prawda mecz zakończył się wygraną Kuźni, jednak naszych piłkarzy trzeba docenić za dobrą grę zespołową, silne zaangażowanie i zaciętą walkę do ostatniej minuty.

09 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 8
Co jest grane?
Aktualny repertuar kin to gratka dla miłośników komedii i dobrej zabawy. Na dużym ekranie zobaczyć możemy teraz aż 4 komedie, z czego jedna przeznaczona jest także dla najmłodszych widzów. Coś dla siebie znajdą również fani filmów science fiction. Nie zabraknie też propozycji dla miłośników kina akcji oraz thrillerów. Wielbiciele dramatów również powinni w najbliższych dniach zasiąść w kinowych fotelach. W aktualnym repertuarze dominują polskie produkcje.
09 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trudny weekend na zakończenie sezonu dla kolarzy z Sigo Gim 1

Trudny weekend za sportowcami reprezentującymi chojnowski klub Sigo Gim 1, działający przy Gimnazjum nr 1. W ciągu dwóch dni wzięli udział w trzech zawodach - Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB, które odbyły się w chojnowskim Parku Piastowskim, czasówce w Gorzanowicach oraz ulicznym kryterium w Bolkowie.

13 październik 2015, Urząd Gminy Chojnów,
Trwa nabór na dwa urzędnicze stanowiska w Urzędzie Gminy

Wójt Gminy Chojnów ogłasza otwarty I konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Chojnów ds. kultury i rekreacji oraz promocji i komunikacji społecznej.

09 październik 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka i Czarni powalczą o kolejne punkty ligowe - zapowiedź meczów
Już jutro kolejne spotkania ligowe rozegrają ekipy Chojnowianki Chojnów i Czarnych Rokitki. Obie drużyny od początku sezonu nie spisują się najlepiej. Biało-niebiescy do tej pory zdołali tylko raz zremisować. Punkt ugraliśmy z Górnikiem Złotoryja. W najbliższą sobotę nasi piłkarze staną przed bardzo trudnym zadaniem, jakim będzie rywalizacja z Gromem Gromadzyń Wielowieś. Beniaminek spisuje się do tej pory całkiem dobrze.
13 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Udział chojnowskiej młodzieży w Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej

Chojnowski Dyskusyjny Klub Książki był jednym z zaledwie pięćdziesięciu klubów Polsce, które wzięły udział w tej akcji. Równoległe spotkania w całej Polsce odbyły się 8 października o godzinie 17:00. W Chojnowie wydarzenie gościła Miejska Biblioteka Publiczna.

09 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzielnicowi z Chojnowa na spotkaniu z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Okmianach

Niedawno w Szkole Podstawowej w Okmianach odbyło się spotkanie chojnowskich dzielnicowych z dziećmi uczęszczającymi do tamtejszej placówki oświatowej. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w drodze do szkoły. Najmłodsi mieszkańcy Okmian mieli okazję zapoznać się z zasadami odpowiedniego postępowania na drodze.

09 październik 2015, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Finał Dolnośląskiej Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce dla PZS

W dniach 5-6 października w Nowej Bystrzycy odbył się finał Dolnośląskiej Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej. Wśród czterech drużyn, które wywalczyły sobie prawo startu, wygrywając wcześniejsze eliminacje, była nasza drużyna dziewcząt. Pierwszy mecz dziewczyny z PZS wygrały ze Żmigrodem 2:0.

08 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jaskiniowcy z Gimnazjum nr 1 przywitali pierwszoklasistów (video)

Dzisiejsze przedpołudnie było wyjątkowym wydarzeniem dla pierwszoklasistów z Gimnazjum nr 1. Podobnie jak w poprzednich latach, uczniów rozpoczynających edukację w tej szkole czekały "otrzęsiny". Imprezę przygotowali uczniowie klas drugich - tym razem przekształcając gimnazjalną salę gimnastyczną w pieczarę jaskiniowców.

08 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkolaki z "jedynki" odwiedziły Komisariat Policji
W poprzednim tygodniu grupa dzieci z Przedszkola nr 1 odwiedziła chojnowski Komisariat Policji. Na miejscu najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję poznać zasady bezpiecznego poruszania się na drodze.
12 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Spotkanie z kulturą kresową w Domu Kultury

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na "Koncert Kresowy", który odbędzie się 16 października o godzinie 19:00 w chojnowskim Domu Kultury przy ulicy Stanisława Małachowskiego.