Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2015

04 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Za nami Szkolne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB (foto+video)
3 października w chojnowskim Parku Piastowskim już czwarty raz odbyły się Szkolne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. W rywalizacji brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.
04 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gabriela Zenka gościem programu "Wystarczy chcieć"

Dzisiaj o godzinie 13:30 w Polsat News, będzie emitowany na żywo program "Wystarczy chcieć", jego gościem będzie znana wszystkim mieszkanka Chojnowa - Gabriela Zenka.

03 październik 2015, TV DAMI Legnica, Wszystkich komentarzy: 2
TV DAMI Legnica powiększa swój zasięg!
Dobra informacja dla mieszkańców Chojnowa i okolic. Właśnie wystartował lokalny multiplex z nowymi darmowymi kanałami telewizyjnymi! W ramach darmowego pakietu pojawi się pięć nowych stacji telewizyjnych, w tym regionalna stacja Telewizja ŁUŻYCE.
03 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieczorne interwencje chojnowskich strażaków

Wczorajszy wieczór był wyjątkowo pracowity dla strażaków. Około godziny 19:00 interweniowali oni w bloku przy ulicy Grunwaldzkiej. Jak udało nam się dowiedzieć, strażacy nieśli pomoc starszemu mężczyźnie, który nie mógł wydostać się z mieszkania. Na miejscu pojawił się podnośnik.

03 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Poważny wypadek na A4 pod Chojnowem. Spłonęła laweta

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj, we wczesnych godzinach porannych, na Autostradzie A4, na odcinku pomiędzy węzłem Jadwisin i Krzywa. W wyniku zderzenia w którym udział brało kilka pojazdów, doszło do zapalenia się lawety przewożącej samochody.

03 październik 2015, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Tydzień Przeciwdziałania Przemocy w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie „Stop Agresji”29 września, w ramach obchodów Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy w PZS w Chojnowie,odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego z dyrektorem szkoły, panem Mariuszem Kowalczykiem, który serdecznie przywitał zgromadzonych uczniów, dając im do zrozumienia, że to oni, jako młodzi, szkolni samorządowcy, kształtować będą w nowym roku szkolnym atmosferę w szkole.
15 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Emocje w portrecie" na otwarcie galerii w Domu Kultury

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza na wystawę fotogramów i rysunków-pasteli autorstwa Mariusza Głoda i Mirosława Zatorskiego, pt. "Emocje w portrecie". Wernisaż wystawy odbędzie się 16 października o godzinie 17:00 w Domu Kultury przy ulicy Stanisława Małachowskiego 7.

07 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Od grudnia powrócą bezpośrednie pociągi z Legnicy i Bolesławca do Warszawy

Dojazd do stolicy Polski z Chojnowa nie jest prosty. Warszawa jest piątą w kolejności europejską stolicą co do odległości od naszego miasta (bliżej nam do Pragi, Berlina, Wiednia i Bratysławy). Udogodnieniem w skomunikowaniu z naszą stolicą z pewnością będzie przywrócenie bezpośredniego połączenia kolejowego z pobliską Legnicą czy Bolesławcem.

02 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro VI edycja Szkolnych Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB

Już jutro fanów kolarstwa górskiego czeka wyjątkowa atrakcja. Po raz kolejny Chojnów gościć będzie Szkolne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:45 na placu przed Orlikiem w Parku Piastowskim.

02 październik 2015, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Sukces siatkarski Powiatowego Zespołu Szkół

W dniu 30 września 2015 roku w Środzie Śląskiej odbyły się eliminacje regionalne w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn w ramach ligi wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna dziewcząt PZS w Chojnowie zajęła pierwsze miejsce w turnieju uzyskując awans do finału ligi wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych, który odbędzie się 5-6 października w Nowej Bystrzycy.

02 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna mammografia w Chojnowie

Mieszkanki Chojnowa po raz kolejny mają możliwość skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Na badania niepotrzebne jest skierowanie lekarskie, jest bezpłatne, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

02 październik 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ zaprasza na studia niestacjonarne!
Do 14 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy można zarejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji kandydatów na studia na rok akademicki 2015/2016 w ramach rekrutacji uzupełniającej na I rok studiów niestacjonarnych.
01 październik 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2: pokazaliśmy piłkarską klasę (video)

Bezspornym triumfem Gimnazjum nr 2 zakończył się mecz piłki nożnej, rozegrany pomiędzy męskimi reprezentacjami obu chojnowskich gimnazjów, który odbył się we wtorek na Orliku. W ostatnich kilku minutach "dwójka" trzymała wynik 4:1, ale reprezentacja "jedynki" nie dawała za wygraną, i dzięki tej ambicji udało jej się strzelić jeszcze jedną bramkę. Chłopcy z "jedynki" zagrali bardzo dobry mecz i walczyli do samego końca, podbudowani niewątpliwie niedawną wygraną reprezentacji dziewcząt 1:0 - również nie chcieli być gorsi.

24 październik 2015, admin,
Od października bezpłatne ogłoszenia na naszym portalu!
Masz coś do sprzedania, albo chcesz coś kupić? A może szukasz pracy? Niezależnie od twoich potrzeb, wszystkie ogłoszenia na naszym portalu będą od października publikowane bezpłatnie.
02 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkole nr 1 zaprasza mieszkańców Chojnowa i okolic na "Święto Pieczonego Ziemniaka"

Już po raz kolejny Rada Rodziców, wspólnie z władzami placówki przy ulicy Wojska Polskiego, zaprasza wszystkich mieszkańców Chojnowa i okolic na "Święto Pieczonego Ziemniaka". Impreza odbędzie się w sobotę, 3 października, o godzinie 14:00 na terenie Przedszkola nr 1. Na przybyłych gości czekają liczne atrakcje i konkurencje. Wyjątkowo ciekawie zapowiadają się pokazy i nauka akrobatyki, przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Na miejscu będą również plecione kolorowe warkoczyki.