Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2016

19 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rokitki: pożar w budynku gospodarczym

Dzisiaj, w godzinach popołudniowych strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w jednym z budynków gospodarczych w Rokitkach.

19 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
ChZGKiM zmienia godziny otwarcia kasy

Wybierasz się do Chojnowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej? Przygotuj się na zmiany w godzinach otwarcia kasy.

19 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Szkołę uwodzenia Czesława M." (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (21 października) seanse filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.” w legnickim kinie Helios.

19 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Nowe oświetlenie entuzjastycznie przywitane przez mieszkańców Białej

Tak jak mieszkańcy obszarów podbiegunowych co roku z radością witają nadejście dnia polarnego - tak mieszkańcy Kolonii Biała tłumnie wychodząc na ulice entuzjastycznie przywitali nadejście światła - co prawda nie słonecznego ale z nowych lamp. Tym samym końca dobiegła gminna inwestycja o której niedawno informowaliśmy.

19 październik 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
"Niech Moc będzie z Wami!" czyli Imperium Mocy w Cuprum Arena
Filmy George’a Lucasa od lat cieszą się niesłabnącą popularnością a każda nowa premiera czy nawet plotka zza kulis spotyka się z gorącym zainteresowaniem fanów. To właśnie z myślą o licznych miłośnikach historii Cuprum Arena przygotowało specjalne wydarzenie – Imperium Mocy.
18 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Codzienne życie chojnowskiego "ogólniaka" lat 80-tych

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy drugą porcję zdjęć udostępnionych nam przez pana Jerzego Kucharskiego. Tym razem przyjrzymy się codziennemu życiu szkoły.

18 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Powiatowy Zespół Szkół zaprasza do oglądania rocznicowej wystawy

Nie zdołaliście dotrzeć na jubileuszowe obchody 70-lecia chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego i nie widzieliście rocznicowej wystawy? Nic straconego. Każdy z nas może ją obejrzeć do końca października!

18 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Serenissima Res Publica i All' Antico w drugiej odsłonie Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną

Drugi z koncertów w ramach tegorocznej Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną gościł we wnętrzu kościoła farnego. Na tle "Zmartwychwstania Pańskiego" pędzla Georga Ostermayera lokalnej publiczności zaprezentowały się Serenissima Res Publika i All' Antico.

18 październik 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2: Rekord Guinessa w RKO (wideo)

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października WOŚP organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Celem tej akcji jest promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

18 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria wody!

Jak informuje Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, od godziny 9:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawach wody.

17 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łastiwoczka oczarowała mieszkańców Chojnowa swoim folklorem

Jeżeli sala widowiskowa Domu Kultury pęka w szwach na występie zespołu pieśni i tańca to niepodważalny znak, że wydarzenie było warte zainteresowania. Łemkowski zespół Łastiwoczka z Przemkowa pokazał mieszkańcom Chojnowa, że folklor może być naprawdę ciekawy i budzić zachwyt nawet u osób sceptycznie podchodzących do tego rodzaju sztuki.

17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka przywiozła z Chobieni komplet punktów
Chojnowski zespół udał się na wyjazdowe spotkanie do Chobieni. Odra zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, zaś Chojnowianka ostatnio zamykała ligową stawkę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli chojnowianie za sprawą Rudnickiego, w drugiej połowie wynik wyrównali gospodarze, a 15 minut później stan meczu na 1:2 wyprowadził P. Zatwarnicki.
17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni ulegli Iskrze Księginice
Za nami mecz w Księginicach, gdzie zespół Czarnych Rokitki walczył o ligowe punkty z tamtejszą Iskrą. Iskra zajmuje podium w ligowej tabeli, a jej aspiracje mierzą w awans. Czarni natomiast podbudowani zwycięstwem w ostatniej kolejce liczyli na sprawienie niespodzianki w sobotnim meczu.
17 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar w centrum miasta!

W godzinach przedpołudniowych strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w centrum Chojnowa.

17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonany przez Błękitnych Kościelec

W niedzielne południe na boisko wyszli zawodnicy Sokoła Krzywa, a rywalem była drużyna Błękitnych Kościelec. Aspiracje podopiecznych Ł. Kurczaka są znacznie wyższe niż zajmowane miejsce w ligowej tabeli. Jednak Sokoła na ziemię sprowadzili przyjezdni, którzy wykorzystali swoje sytuacje bramkowe, aplikując miejscowym cztery gole.