Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - październik 2016

10 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
6. Chojnowska Jesień z Muzyką Dawną - za nami pierwszy koncert

Człowiek w świecie bez poezji i muzyki jest tylko elementem łańcucha pokarmowego...

07 październik 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Niezwykły pokaz mody z udziałem klientów Cuprum Arena
Pokaz mody w galerii to już stały element krajobrazu jeśli chodzi o prezentacje nowych kolekcji. Tym razem jednak Cuprum Arena przygotowała dla odwiedzających coś wyjątkowego – pokaz mody, w którym wezmą udział jej klienci!
10 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siedemdziesięciolecie w militarnym stylu

Szkoła Podstawowa w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej ma już 70 lat! Uroczystości związane z tym jubileuszem zgromadziły w miniony piątek sporą rzeszę zaproszonych gości, absolwentów, uczniów, nauczycieli i rodziców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

10 październik 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ zaprasza na konferencję naukową

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy, Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju PWSZ im. Witelona w Legnicy „Wspólnota Akademicka” oraz Komenda Miejska Policji w Legnicy zapraszają na I Konferencję naukową pt. „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w kontekście współczesnych wyzwań i praktycznych działań lokalnego systemu”.

09 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Jesienna aura przywitała opadami deszczu zawodników piłkarskich niższych lig. Chojnowianka musiała uznać wyższość zawodników Odry Ścinawa. Przebudzenie z jesiennej chandry nastąpiło w Rokitkach, gdzie miejscowi Czarni odprawili Kaczawę Bieniowice.

09 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Deszczowa rywalizacja w XVII Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska (wyniki)

Za nami sobotnia rywalizacja w ramach XVII Szkolnych Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Po raz kolejny Park Piastowski w Chojnowie zgromadził dziesiątki młodych kolarzy z całego województwa. Wśród medalistów znaleźli się także reprezentanci naszego miasta.

08 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich niższych ligach. Pierwsi na murawie pojawią się chojnowianie, którym przyjdzie zmierzyć się z zespołem Odry Ścinawa. Czarni Rokitki spróbują jutro swoich sił w starciu z Kaczawą Bieniowice – czy uda im się przełamać ostatnią złą passę?

07 październik 2016, PSB-Mrówka, Wszystkich komentarzy: 0
PSB-Mrówka w Chojnowie zaprasza bezpłatne badania mammograficzne

Dnia 20.10.16r., 24.11.16r. oraz 08.12.2016 r. przy PSB-Mrówka w Chojnowie ul. Zielona 2 przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla Kobiet w wieku od 50 do 69 lat.

07 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gregoły i Tiboryus rozpoczną 6. Chojnowską Jesień z Muzyką Dawną

Przed nami kolejna edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną. Już 8 października o godzinie 17:00 rozpoczęcie serii - w chojnowskim zamku zaprezentują się zespoły ze Świeradowa-Zdroju - Gregoły i Tiboryus.

06 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Na nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura przygotowało niecodzienny repertuar. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć film, do którego sceny nakręcono na terenie Legnicy i powiatu legnickiego. W produkcji filmu brali również udział chojnowianie. Do tej pory sobotnie popołudnia w naszym kinie zarezerwowane były na seanse dla dzieci, jednak tym razem zobaczymy przygodowy film muzyczny.

06 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek pod A4. Zablokowana droga nr 328. Jedna osoba w szpitalu

W godzinach popołudniowych, na drodze wojewódzkiej nr 328 na węźle "Chojnów" doszło do zderzenia dwóch samochodów. Do czasu uprzątnięcia pojazdów ruch drogą w kierunku Złotoryi jest wstrzymany.

06 październik 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 7 do 13 października 2016 roku.
07 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Monika Chmielewska w finale Międzynarodowego Konkursu Wzorniczego

Monika Chmielewska - lokalna artystka, której pasją jest malowanie wzorów graficznych i fotografowanie, zakwalifikowała się do Międzynarodowego Konkursu Wzorniczego - CarpetVista's Design Competition 2016. Jej dwa wzory wybrane zostały przez jury do finałowego głosowania.

06 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
„Super Story” w chojnowskim Kinie Kultura

W najbliższy weekend na chojnowski duży ekran trafi film „Super Story”. Jest to pełnometrażowa, niezależna produkcja. Zdjęcia do tego filmu zostały nakręcone na terenie Legnicy i powiatu legnickiego. W produkcji filmu brali również udział chojnowianie.

06 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci na tropie skradzionych łyżek do koparki

Funkcjonariusze Kryminalni z chojnowskiego komisariatu ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży dwóch łyżek do koparki o wartości 6000 złotych. Skradzione mienie zostało odzyskane.