Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - November 2014

21 November 2014, Maciek, All comments: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody w dniach 22.11.2014-24.11.2014

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z przeglądem konserwacyjnym i rewizją wewnętrzną stałych zbiorników na obiekcie hydroforni przy ul. Sikorskiego nastąpią na ulicach: Kilińskiego, Sikorskiego, Łokietka i Maczka spadki ciśnienia wody i przerwy w dostawie wody w dniach 22.11.2014-24.11.2014

21 November 2014, Maciek, All comments: 1
Pani Aniela Majka obchodziła dziś 100 urodziny!
Pani Aniela Majka, pensjonariuszka Niebieskiego Parasola obchodziła w dniu dzisiejszym setne urodziny. Na tą niezwykle ważną dla samej solenizantki uroczystość przybyła jej cała rodzina: córka, Ewa, wnuki: Dorota i Grzegorz oraz prawnuczki: Majka oraz Izabela. Pani Aniela Majka jest mieszkanką Chojnowa, urodziła się 22 listopada 1914 roku. Zatem oficjalnie dzień setnych urodzin datowany jest na jutro, ale z uwagi na pozostałe okoliczności, pani Aniela świętowała już dziś.
21 November 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki w niedzielę rywalizować będą o trzecią lokatę na koniec rundy jesiennej.
W niedzielę na murawie zameldują się podopieczni Mirosława Dragana, którzy rywalizować będą z Kuźnią Jawor. Sytuacja w Okręgówce jest bardzo napięta. Czarni zajmują obecnie szóstą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Mamy sporą szansę zakończyć rundę jesienną na trzeciej lokacie. Wszystko zależy od wyników spotkań, które rozegrane zostaną w najbliższy weekend.
21 November 2014, Maciek, All comments: 0
Piłkarska wiosna rozpocznie się już jutro. Chojnowianka Chojnów - Widawa Bierutów - zapowiedź
Informacja, którą podawaliśmy niedawno na portalu, dotycząca możliwego przedłużenia sezonu piłkarskiego stała się faktem. Otóż już jutro KS Chojnowianka, pomimo rozegrania ostatniego meczu rundy jesiennej, pojawi się na murawie. Okręgowy Związek Piłki Nożnej zadecydował, że pierwsze spotkanie z wiosny przeniesione zostanie na jesień.
20 November 2014, Maria Lis i Bogusława Kruk , All comments: 0
W „TRÓJCE” SIĘ DZIEJE …

30 października klasa IIIa była w Legnicy na spektaklu „Niekończąca się opowieść”. Zachwycone dzieci obejrzały historię krainy Fantazjany i śmiały się z baśniowych stworów. Przeżyliśmy trochę radości, trochę smutku, trochę strachu i szczęśliwi wróciliśmy do domu.

20 November 2014, admin, All comments: 2
Chojnowscy przedstawiciele w radzie powiatu

W dalszym ciągu nie znamy oficjalnych wyników dotyczących składu nowej rady powiatu. Z nieoficjalnych źródeł wynika, iż w okręgu pierwszym (obejmującym swoim zasięgiem miasto Chojnów) przedstawicielami zostali: Grzegorz Bartłomiej Gapski, Joanna Maria Józefczuk, Dariusz Robert Wołoszyn i Robert Wierzbicki.

20 November 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , All comments: 0
Gimnazjum nr 2 przystąpiło do konkursu TESCO- zapraszamy do głosowania!

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie przystąpiło do konkursu„TESCO dla szkół kulinarni odkrywcy”. Konkurs promuje zasady zdrowego odżywiania. Zespół konkursowy pod nazwą "Zdrowo Nakręceni 2” zrealizował filmik promujący zdrowy styl życia. Obecnie trwa głosowanie internautów.

20 November 2014, admin, All comments: 0
Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Wójta Gminy Chojnów

Po długim oczekiwaniu na oficjalne wyniki wyborów, dostępny jest protokół informujący o liczbie wyborców i wynikach głosowania na poszczególnych kandydatów na Wójta Gminy Chojnów. Dzięki niemu uzyskujemy szczegółowe informacje o liczbie oddanych głosów, a także różnicach w poparciu kandydatów na wójta.

20 November 2014, Galeria Piastów, All comments: 0
Fascynujący świat fizyki w Galerii Piastów

Fizyka wcale nie jest trudna. Jest pasjonująca! Przekonaj się o tym, odwiedzając niezwykłe Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów.

19 November 2014, Maciek, All comments: 0
"Nowy" wodospad w Konradówce!
W ostatnich miesiącach informowaliśmy o postępie prac związanych z przebudową jazu w pobliskiej Konradówce. Wstępnie udało nam się ustalić, że modernizacja potrwa do końca bieżącego roku. Jak się okazało nie było większych przeszkód podczas naprawy. Na dzień dzisiejszy mieszkańcy Konradówki mogą cieszyć oko nowym wodospadem, który na pewno nie ulegnie podobnemu uszkodzeniu, jak jego poprzednik.
19 November 2014, Galeria Piastów , All comments: 0
Future Folk w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów już w najbliższą sobotę o godzinie 22:00 zaprasza na wyjątkowy koncert – Staszek Karpiel Bułecki, Szymon Hyc – Magdzin i Matt Kowalski, czyli Future Folk!

19 November 2014, admin, All comments: 0
MARSZ SZLACHETNEJ PACZKI
Już w sobotę 22 listopada zostanie otwarta baza rodzin, które potrzebują naszego zaangażowania. Z tej okazji w Chojnowie,spod Liceum Ogólnokształcącego, o godzinie 14 ruszy Marsz Szlachetnej Paczki, który będzie świetną okazją by zakomunikować całemu miastu o tym wydarzeniu. Każdy, kto jeszcze nie miał możliwości by usłyszeć o tym projekcie, będzie miał szansę by to nadrobić.
21 November 2014, UKK Oriens MTB, All comments: 0
Wyróżnienia dla UKK Oriens MTB podczas Dolnośląskiej Gali Kolarstwa w Dzierżoniowie
W miniony piątek, w Dzierżoniowie, odbyła się Dolnośląska Gala Kolarska. Tego popołudnia sala w Kinoteatrze Zbyszek przy ul. Swidnickiej zapełniła się najlepszymi zawodnikami z naszego województwa. Na tej imprezie nie zabrakło również chojnowskiego akcentu w postaci UKK Oriens MTB. Na sali widowiskowej pojawili się młodzi adepci dwóch kółek z naszego miasta, którzy osiągali znaczące sukcesy podczas minionego sezonu.
18 November 2014, Galeria Piastów, All comments: 0
 Kilometry lecą, ceny spadają!
Już w najbliższą sobotę w godzinach 10:00 – 18:00 przyjdź go Galerii Piastów i aktywnie pomagaj dzieciom! Skorzystaj z jednej z rowerków stacjonarnych na dużym patio i kręć z nami kilometry!
18 November 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , All comments: 0
Zapraszamy na Bal Andrzejkowy z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!!

Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów andrzejkowych? A masz ochotę na doskonałą zabawę w doskonałym towarzystwie, przy akompaniamencie zespołu „Laszkiewicze”? Zapraszamy na charytatywny Bal Andrzejkowy, który rozpocznie się o godz. 20:00 w świetlicy wiejskiej w Osetnicy 22 listopada br.