Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2015

26 listopad 2015, Szkoła Podstawowa Budziwojów, Wszystkich komentarzy: 0
Pora na pomidora w szkole i przedszkolu

W dniu 18, 19 listopada 2015 r. odbyły się zajęcia dla uczniów oddziału przedszkolnego (14 uczniów). Na początku, dzieci poznawały i przypominały sobie wygląd, nazwy; dokonały klasyfikacji - owoców i warzyw. W rozmowie kierowanej uczniowie odpowiadali, na podstawie zdobytych wcześniej doświadczeń, gdzie rosną, dojrzewają rośliny, a także odpowiadały na pytania: dlaczego jemy owoce i warzywa, w jaki sposób można przygotować z nich posiłki?

24 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Świetny mecz w wykonaniu Sokoła Krzywa

W minioną niedzielę kibice Sokoła Krzywa mieli duże powody do radości. Lokalna drużyna na własnym boisku odniosła spektakularne zwycięstwo. Pokonanie Radziechowianki Radziechów z tak dużą przewagą bramkową było dobrym zakończeniem rundy jesiennej.

25 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Spektakularne zwycięstwo Kamila Mroczkowskiego na kołobrzeskim ringu

W Kołobrzegu trwają XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Boksie. Na sukces reprezentanta Chojnowa nie musieliśmy długo czekać. 23 listopada Kamil Mroczkowski stanął do walki z Jaroslavem Kornilovem i pokonał go już w pierwszej rundzie.

24 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Relacja z III Chojnowskiego Mitingu Pływackiego

W sobotę, 21 listopada, na Basenie Miejskim przy Szkole Podstawowej nr 4 odbył się III Chojnowski Miting Pływacki. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Basen Miejski, Urząd Miejski oraz Szkółkę Pływania Sail Swim. Impreza odbywała się pod patronatem Burmistrza Miasta Chojnów – Jana Serkiesa.

25 listopad 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2: Ogólnopolski konkurs - Świat w 10 lat

Uczennica klasy 3C, Weronika Grudzień w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Wasz Świat w 10 Lat" zdobyła nagrodę - tablet firmy ASUS.

24 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
FA Lwówek Śląski zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Chojnów

Za nami pierwsza edycja piłkarskiego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Chojnów. Imprezę gościła Hala Sportowa Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Zmagania sportowe zakończyły się zwycięstwem drużyny FS Lwówek Śląski, która w finale pokonała Górnika Złotoryję. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna FA Bolesławiec.

24 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Święto misia w Bibliotecznej Akademii Malucha

Już jutro o godzinie 11:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się kolejne spotkanie Bibliotecznej Akademii Malucha. Tym razem głównym bohaterem całego wydarzenia będzie stary, zielony miś.

25 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
26 listopada - listopadowa sesja Rady Miejskiej Chojnowa

Już w czwartek, 26 listopada o godzinie 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Chojnowa.

24 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
5. miejsce reprezentantek Gminy Chojnów w Dolnośląskim Finale Piłki Siatkowej

Na piątej pozycji swój udział w sobotnim Dolnośląskim Finale Piłki Siatkowej zakończyły reprezentantki Gminy Chojnów. Pierwsze miejsce przypadło drużynie gospodarzy - UKS Tygrysy Strzelin. Na podium znalazły się również GLKS Świdnica oraz LKS Pagaz Krzeszów.

25 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
"Kto śpiewa, dwa razy się modli". Koncert zespołu Pokolenia

W niedzielę, 22 listopada, o godz. 16.00 w chojnowskim Miejskim Domu Kultury odbył się koncert współczesnej muzyki chrześcijańskiej w wykonaniu zespołu Pokolenia.

26 listopad 2015, Partnerstwo,
Narty dla początkujących

Zima to okres, w którym trudno zagospodarować sobie wolny czas. W takim wypadku powinieneś postawić na jazdę na nartach. Mimo iż sama jazda nie jest taka łatwa, jak wielu by sądziło, to jednak przy odrobinie cierpliwości możesz pokazać się na stoku. Dlatego warto więc abyś postawił właśnie an taki rodzaj spędzania wolnego czasu, gdy za oknem pada śnieg.

24 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami Gminny Dzień Seniora w Niedźwiedzicach

14 listopada przypadały obchody Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Z tej okazji, w zeszłą sobotę na sali wiejskiej w Niedźwiedzicach odbył się Gminny Dzień Seniora. Został on zorganizowany przez Urząd Gminy Chojnów, Grupę Odnowy Wsi Niedźwiedzice oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice wraz z działającym przy nim Klub Seniora.

23 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 8
Chojnowianka uległa Odrze

Ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej Chojnowianka Chojnów rozegrała w minioną sobotę. Przeciwnikiem była Odra Chobienia. Trener Chojnowianki miał do dyspozycji wszystkich zawodników, którzy w ostatnim czasie walczyli o ligowe punkty.

27 listopad 2015, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Gabriel Fleszar i Przyjaciele - koncert charytatywny w Galerii Piastów

Koncert charytatywny na rzecz 20-letniej Karoliny Ceglarskiej oraz inauguracja oświetlenia świątecznego. Zagrają: Gabriel Fleszar i przyjaciele!

23 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Marsz Szlachetnej Paczki przeszedł przez chojnowski Rynek (foto + wideo)

Po raz kolejny centralny plac naszego miasta gościł uczestników Marszu Szlachetnej Paczki. Sobotni pochód wyruszył spod budynku Powiatowego Zespołu Szkół, przy ulicy Poźniaków.