Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2015

23 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zwycięstwo Czarnych na własnym boisku
W niedzielę w Rokitkach odbył się mecz pomiędzy miejscową drużyną Czarnych a Gromem Gromadzyń Wielowieś. Grom to beniaminek ligi, który w obecnych rozgrywkach klasy okręgowej miał na swoim koncie o punkt więcej niż Rokitki. Spotkanie miało duże znaczenie dla układu tabeli, gdyż przegrany zespół przerwę zimową spędzi w strefie spadkowej.
22 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Podsumowanie weekendowych rozgrywek piłkarskich
Ostatnia kolejka rundy jesiennej 2015/2016 w legnickiej okręgówce i A klasie za nami. Zmagania piłkarskie rozpoczęły się w sobotę, kiedy Chojnowianka uległa Odrze Chobienia. Dziś na własnym boisku Czarni Rokitki pokonali Grom Gromadzyń Wielowieś.
20 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

W ten weekend na boiskach ziemi chojnowskiej będziemy mogli zobaczyć zespoły z klasy okręgowej i klasy A.

20 listopad 2015, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
I Turniej Halowy o Puchar Wójta Gminy Chojnów - rocznik 2006 i mł.

Już jutro, 21 listopada w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Jana Matejki 1, odbędzie się pierwsza edycja Turnieju Halowego o Puchar Wójta Gminy Chojnów.

21 listopad 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
Jak pomóc stłuszczonej wątrobie od strony żywieniowej

Stłuszczona wątroba może zwiastować problemy zdrowotne. Nieleczona może włóknieć, doprowadzić do marskości, a nawet raka. Wątroba to organ o silnych możliwościach ,,samonaprawczych” – tylko pod warunkiem, że umożliwisz jej tą regenerację.

20 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co nowego w kinach?

Dziś na dużym ekranie pojawi się długo oczekiwana produkcja – Igrzyska śmierci: Kosogłos. To już druga odsłona znanej amerykańskiej produkcji. Film klasyfikowany jest do kategorii akcja/przygodowy. Francis Lawrence, podejmując się reżyserii tej części, stanął przed trudnym wyzwaniem. Czy podołał?

20 listopad 2015, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 0
Marsz na otwarcie bazy rodzin Szlachetnej Paczki - 21 listopada

Już od 21 listopada baza rodzin SZLACHETNEJ PACZKI będzie otwarta dla darczyńców. Dlatego wszystkich sympatyków naszego projektu oraz ludzi dobrej woli zapraszamy w najbliższą sobotę 21 listopada na MARSZ NA OTWARCIE BAZY RODZIN SZLACHETNEJ PACZKI w Chojnowie.

20 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Polish Fiction wystąpi na bolesławieckim Hard Core Festival

21 listopada w Stary Teatrze w pobliskim Bolesławcu będzie miała miejsce czwarta edycja Bolesławieckiego Przeglądu Kapel Garażowych - Hard Core Festival. W przeglądzie weźmie udział 6 zakwalifikowanych zespołów, w tym chojnowska grupa Polish Fiction.

19 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny sukces Sokoła Krzywa

W minioną niedzielę piłkarze z Krzywej świetnie zaprezentowali się podczas wyjazdowego meczu. Gospodarzem spotkania była drużyna Rataja Paszowice.

19 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Reprezentantki Sigo Gim 1 gościnnie w Szkole Podstawowej nr 3

17 listopada na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3, w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami klubu kolarskiego Sigo Gim 1, działającym przy chojnowskim Gimnazjum nr 1. Głównymi bohaterkami wydarzenia były trzy zawodniczki klubu: Alicja Gałas, Anna Szewczyk oraz Małgorzata Klatka. Nie zabrakło również trenera Eugeniusza Bobiowskiego.

18 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zmagania Czarnych na meczu wyjazdowym

Za nami niedzielne spotkanie podopiecznych Zbigniewa Grzybowskiego. Gospodarzami meczu był Konfeks Legnica, faworyt konfrontacji. Zarówno Czarni, jak i zawodnicy Konfeksu byli dobrze przygotowani do spotkania pod względem taktycznym, jak i mentalnym.

17 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka traci kolejne punkty

W sobotę zespół Chojnowianki udał się na wyjazdowe spotkanie do Wąsosza. Faworytem meczu był zespół Orli, którego aspiracje w obecnym sezonie są nastawione na włączenie się do walki o awans.

18 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezdomny pies z Biskupina czeka na właściciela

Od 13 listopada 2015 roku w okolicach sklepu w Biskupinie błąkał się bezdomny pies. Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat pieska lub są zainteresowane adopcją, proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Chojnów.

20 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Udział reprezentantów Gminy Chojnów w eliminacjach strefowych w piłce siatkowej

14 listopada 2015 roku, w Środzie Śląskiej odbyły się eliminacje strefowe dolnośląskiego turnieju piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. Wśród drużyn, które pojawiły się na starcie zawodów, nie zabrakło drużyn z naszej gminy.

17 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sukces chojnowskich młodzików. Wysokie miejsce w tabeli

Młodzi chojnowscy piłkarze wykazują się w tym sezonie doskonałą formą. Niemalże wszystkie mecze wygrywali z dużą przewagą bramkową nad przeciwnikami.