Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2015

17 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kamil Mroczkowski weźmie udział w XXV Młodzieżowych Mistrzostwach Europy

19 listopada Kołobrzeg stanie się stolicą europejskiego boksu, bowiem właśnie wtedy rozpoczną się XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Nie zabraknie tam oczywiście reprezentanta naszego miasta – Kamila Mroczkowskiego.

21 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niedziela z zespołem "Pokolenia" - koncert w Domu Kultury

Już w najbliższą niedzielę, 22 listopada, chojnowski Dom Kultury gościć będzie kolejny koncert. Tym razem na scenie zaprezentuje się zespół "Pokolenia" - uczestnik licznych festiwali, organizator koncertów charytatywnych, grający współczesną muzykę chrześcijańską.

17 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami V Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi

W sobotę, 14 listopada, na hali sportowej przy ul. Matejki odbył się V Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi. Zorganizowany został przez Powiatowy Zespół Szkół i był zwieńczeniem obchodów Tygodnia Patriotyzmu.

18 listopad 2015, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
„Wesołe jest życie staruszka” – Gminny Dzień Seniora - 21 listopada w Niedźwiedzicach

Już w najbliższą sobotę Wójt Gminy Chojnów, Grupa Odnowy Wsi Niedźwiedzice oraz Klub Seniora działający przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice zapraszają na Gminny Dzień Seniora, który odbędzie w Sali wiejskiej w Niedźwiedzicach.

16 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich
Za nami weekendowe granie w piłkarskich ligach regionalnych. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych rozgrywek. W tygodniu możecie spodziewać się bardziej szczegółowych relacji z przebiegu najważniejszych meczów.
16 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Święto sołtysów Gminy Chojnów w Goliszowie

Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, sołtys jest organem wykonawczym w sołectwie, wybieranym w głosowaniu tajnym, bezpośrednim, przez stałych mieszkańców sołectwa uprawnionych do głosowania. W Gminie Chojnów mamy dwudziestu trzech sołtysów i to właśnie specjalnie dla nich zorganizowane było sobotnie święto, które po raz kolejny gościła świetlica wiejska w Goliszowie.

19 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja nr XVI.2015 Rady Gminy Chojnów - 20 listopada

20 listopada 2015 roku, o godzinie 11:00 w sali posiedzeń nr 6 Urzędu Gminy Chojnów, przy ulicy Fabrycznej 1 odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Chojnów.

16 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń królową polskich półmaratonów 2015

Kolejny sukces sportowy Małgorzaty Światłoń! Tym razem reprezentantka ziemi chojnowskiej z dumą może pochwalić się zdobyciem Korony Polskich Półmaratonów.

15 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W kinach króluje James Bond

Bez wątpienia największym kinowym hitem ostatnich dni jest Spectre. Agent 007 już 24 raz gości na dużym ekranie. Tę kultową produkcję z pewnością warto zobaczyć. A co jeszcze jest grane? Ucieszyć powinni się mali widzowie, bowiem w aktualnym repertuarze mamy aż 3 filmy animowane. Dla siebie znajdą coś także wielbiciele komedii i filmów biograficznych.

14 listopad 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła uczy, bawi, wychowuje - obóz naukowy "Jedynki"

Te wszystkie funkcje spełnił nasz obóz naukowy w Świeradowie Zdroju. Przez 5 dni zdobywaliśmy szczyty wiedzy, przekraczaliśmy granice naszych słabości, zacieśnialiśmy więzy przyjaźni.

14 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zwycięstwo Sokoła Krzywa

W środowe popołudnie w Krzywej został rozegrany mecz w klasie A, pomiędzy Sokołem Krzywa a Wilkowianką Wilków. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała, ale atmosfera panująca na boisku zachęcała do kibicowania miejscowym zawodnikom.

25 listopad 2015, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Otwarty Notariatu w Galerii Piastów

Już 28 listopada od godziny 10:00 do godziny 16:00 zapraszamy na małe patio Galerii Piastów do skorzystania z darmowych porad Notariuszy. W 2015 weszły w życie ważne zmiany w prawie i z tej właśnie okazji Samorząd Notarialny organizuje społeczną akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Porozmawiaj z notariuszem o dziedziczeniu”.

20 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na III Chojnowski Miting Pływacki

Już w sobotę, 21 listopada, Basen Miejski przy Szkole Podstawowej nr 4 gościć będzie trzecią edycję Chojnowskiego Mitingu Pływackiego. Impreza organizowana jest przez Szkółkę Pływania Sail Swim, Urząd Miejski w Chojnowie i Basen Miejski pod patronatem Burmistrza Miasta Chojnowa.

13 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ognisko Patriotyzmu

Powiatowy Zespół Szkół, w ramach obchodów Tygodnia Patriotyzmu, zorganizował dla mieszkańców miasta ognisko, podczas którego uczniowie zaprezentowali najpiękniejsze polskie pieśni oraz wiersze o tematyce patriotycznej.

16 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Polska - najpiękniejsze skojarzenia" do obejrzenia w Galerii Młodych

Krajobrazy naszego kraju, wizerunki największych Polaków czy też dzieła polskiej architektury - wszystko to, co najlepiej kojarzy się z naszą ojczyzną, w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 14 oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy Zespołu Placówek Specjalistycznych w Legnicy do obejrzenia w Galerii Młodych.