Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2015

17 listopad 2015, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Ewelina Lisowska w Galerii Piastów!

Już 28 listopada od godziny 16:00 z okazji Andrzejek Galeria Piastów zaprasza na wyjątkowy koncert Eweliny Lisowskiej. Znana artystka pojawi się w towarzystwie swojego zespołu i zabierze wszystkich klientów Galerii Piastów prosto w stronę słońca!

13 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami koncert w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego

W miniony wtorek, 10 listopada, o godz. 16.00 odbył się uroczysty koncert w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Chojnowie.

13 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zmarnowana szansa na wygraną. Prochowiczanka pokonała chojnowskich piłkarzy
W środę o godzinie 14.00 na boisku przy MDK Chojnowianka Chojnów gościła Prochowiczankę Prochowice. Zarówno chojnowianie, jak i drużyna gości znajdują się w dole tabeli. Licznie zgromadzona tego dnia grupa kibiców miała okazję zobaczyć prawdziwy deszcz bramek.
12 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 5
Do Chojnowa powraca kino!

Już w najbliższą sobotę, 14 listopada, nastąpi to, na co większość mieszkańców naszego miasta czeka już od lat. Do budynku Domu Kultury powróci kino! I to nie byle jakie - trudno je porównywać z tym, z jakim do czynienia mieliśmy w poprzednim wieku.

13 listopad 2015, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży zapraszają do Galerii Piastów

Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży zapraszają na szczególne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 14 listopada o godz. 12.00 w legnickiej Galerii Piastów.

12 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Uroczysta akademia w PZS z okazji Święta Niepodległości
W miniony wtorek o godz. 11.00 w auli Powiatowego Zespołu Szkół na ul. Poźniaków odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.
11 listopad 2015, Kasia_,
Podsumowanie dzisiejszych rozgrywek piłkarskich

Za nami popołudnie pełne sportowych emocji, podczas którego drużyny z naszego regionu rozgrywały ligowe mecze. Poniżej znajdziecie wyniki poszczególnych rozgrywek. W najbliższych dniach na łamach naszego portalu prezentowane będą szczegółowe relacje z meczów w klasie okręgowej oraz klasie A.

10 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź jutrzejszych rozgrywek piłkarskich
Jeszcze nie opadły emocje po weekendowych meczach w naszym regionie, a już jutro czeka nas uczta piłkarska. W środowe popołudnie kibice będą mieli okazję dopingować swoje drużyny.
12 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kilka słów o Narodowym Święcie Niepodległości

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Podobnie, jak i w latach poprzednich, centrum wydarzeń tego dnia stanowił obelisk przy ulicy Chmielnej. To właśnie tam o godzinie 11:30 rozpoczęła się główna uroczystość, w trakcie której złożono kwiaty pod tablicą pamięci żołnierzy poległych w walce o ojczyznę. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli miasta i gminy Chojnów, powiatu legnickiego, chojnowskich szkół a także stowarzyszeń związanych z naszym miastem.

11 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przegląd Pieśni Patriotycznej w Gimnazjum nr 2 (foto+video)

Za nami pierwsza edycja Przeglądu Pieśni Patriotycznej, zorganizowanego przez Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika. Okazja była nie byle jaka - nie co tydzień obchodzimy bowiem Narodowe Święto Niepodległości. Impreza odbyła się 9 listopada, w szkolnej auli i zgromadziła zarówno uczniów jak i nauczycieli.

10 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna przegrana Chojnowianki w tym sezonie
W niedzielne popołudnie zespół seniorów Chojnowianki udał się do Granowic, aby zawalczyć o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej. O godzinie 14.00 sędzia rozpoczął mecz pomiędzy miejscowym Rodłem Granowice a Chojnowianką Chojnów.
11 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zachodnia Afryka w Domu Kultury

Osoby, które wieczorem, 8 listopada postanowiły odwiedzić chojnowski Dom Kultury z pewnością nie miały powodów do narzekań na źle spędzony czas. Mało bowiem jest w naszym mieście tak egzotycznych wydarzeń jak odbywający się tego dnia koncert jeleniogórskiej grupy Fonike Fare.

10 listopad 2015, Adam Piróg, Wszystkich komentarzy: 0
Inauguracyjna kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej za nami!

W minioną sobotę, na sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Krzywej, odbyły się rozgrywki pierwszej kolejki, 14. edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, organizowanej przez Zrzeszenie LZS na zlecenie Urzędu Gminy Chojnów.

16 listopad 2015, Partnerstwo,
Spędź Andrzejki w Ceglanym Dworku!

Wigilia świętego Andrzeja, patrona Szkocji, Grecji i Rosji to tradycyjny wieczór wróżb oraz zabaw. Warto spędzić tę noc w sposób szczególny. Doskonałą propozycję oferuje chojnowski Ceglany Dworek, który zaprasza na zabawę andrzejkową.

10 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Co z chojnowskim Domem Dziecka?

Zaledwie trzy lata temu informowaliśmy o otwarciu w Chojnowie Domu Dziecka. Placówka zajęła na swoje potrzeby dawny internat Powiatowego Zespołu Szkół, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Dom Dziecka, borykający się z dużymi trudnościami od chwili otwarcia, zgodnie z decyzją władz powiatu, zostanie zlikwidowany.