Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2015

09 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna doskonała wygrana chojnowskich trampkarzy
Chojnowscy trampkarze wykazują się w tym sezonie niebywałą formą i odnoszą spektakularne sukcesy. Kolejnym z nich był sobotni mecz z Orlą Wąsocz, który zakończył się dla naszych piłkarzy doskonałym zwycięstwem.
09 listopad 2015, Kasia_,
Przegrana Czarnych na własnej murawie
W niedzielę o godz. 12.00, na boisku w Rokitkach, został rozegrany mecz 12. kolejki legnickiej okręgówki. Naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Czarnych Rokitki oraz Zametu Przemków.
12 listopad 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Jammowanie czas zacząć!

Podczas pierwszego w tym roku akademickim koncertu z cyklu Witelon Jam Session, który odbędzie się 19 listopada bieżącego roku w Domu Studenta naszej Uczelni zaprezentuje się formacja pn. Blues Vocal Night.

09 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie kolejki w klasie A i B
Za nami 11. kolejka w grupie III legnickiej B klasy. Zwycięstwa odniosły zespoły z górnej części tabeli.
09 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Narodowe Święto Niepodległości w Chojnowie

11 listopada będziemy obchodzić 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Najważniejsze wydarzenia tego dnia, z udziałem Prezydenta i najwyższych przedstawicieli Rzeczypospolitej Polskiej gościć będzie Warszawa. Niemniej jednak pomniejsze uroczystości, które mają uświetnić ten wyjątkowy dzień odbędą się we wszystkich polskich gminach.

09 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Słoneczka z Przedszkola nr 3 pasowane

Chojnowskie Przedszkole nr 3 wzbogaciło się o nowych przedszkolaków! W piątkowy poranek odbyło się pasowanie w grupie Słoneczek.

06 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek samochodowy na węźle Chojnów

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj, późnym popołudniem, na drodze wojewódzkiej nr 328 (na odcinku pomiędzy Chojnowem i Złotoryją), w miejscu zjazdu z Autostrady A4.

06 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Tydzień Patriotyzmu w PZS
W nadchodzącym tygodniu w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie będą miały miejsce obchody Tygodnia Patriotyzmu, zorganizowanego z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Całości obchodów przyświecać będzie hasło: „Polaków walki o Ojczyznę”.
12 listopad 2015, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia uruchomiło działalność

6 listopada Bistro u Sabcia przy ul. Paderewskiego 2a uruchomiło swoją działalność, pojawiło się sporo głodnych chojnowian i przejezdnych. Ogromną popularnością cieszyły się dania polecane przez właściciela, a w szczególności pieczone kurczaki – smaczne, pachnące, o złocistej, chrupiącej skórce. Każdy klient otrzymał do zamówionego mięsa surówkę dnia GRATIS.

06 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjazd chojnowskich bokserów na zgrupowanie przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy
Jak informuje Polski Związek Bokserski, 9 listopada Młodzieżowa Kadra Narodowa wyjedzie do Wałcza, gdzie rozpocznie dziesięciodniowe szkolenie w ramach przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Europy.
07 listopad 2015, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
W listopadzie króluje las

Cuprum Arena zaprasza na leśny zawrót głowy. W dniach od 16 do 21 listopada las stanie się integralną częścią galerii. Leśna atmosfera i atrakcje, które towarzyszyć będą wydarzeniu, wzbogacą wiedzę o polskiej faunie i florze, przeniosą klientów na łono natury i pozwolą zrelaksować się w towarzystwie gajowego wystroju, szumu drzew i śpiewu ptaków.

13 listopad 2015, Partnerstwo,
Jak wybrać najlepszy system CRM

Funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw ułatwiają praktyczne i funkcjonalne systemy CRM, które pomagają m.in. stworzyć bazę klientów oraz nimi zarządzać. Sprawdźmy więc, na jakie czynniki trzeba zwrócić uwagę, żeby wybrać system optymalny dla naszej firmy, który ułatwi pracę i obniży koszty.

06 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Gminy Chojnów z dnia 29 października 2015 (video)

29 października 2015 roku o godzinie 12:00, w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów odbyła się XV sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.

06 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami sportowy weekend
Przed nami 12. kolejka spotkań w klasie okręgowej o mistrzostwo OZPN Legnica.
Seria niedzielnych spotkań rozpocznie się o godz. 12.00 w Rokitkach, gdzie miejscowy zespół Czarnych podejmie Zamet Przemków. Obie ekipy dzieli 8 punktów w ligowej tabeli.
06 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pierwsze w Chojnowie cykliczne warszataty gry na bębnach djembe i dundun

W ostatnich dniach informowaliśmy o niedzielnym koncercie jeleniogórskiej grupy Fonike Fare. Warto zaznaczyć, że temu wydarzeniu towarzyszyć będzie również start cyklicznych warsztatów gry na bębnach djembe i dundun.