Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2016

27 listopad 2016, Partnerstwo,
Praca w Pizza Tomato

W związku z rozszerzeniem działalności poprzez Pizza Tomato Mobile w Tomaszowie Bolesławieckim poszukujemy dodatkowego pracownika na stanowisku pizzerman - kucharz. Osoba ta zostanie przeszkolona przez naszego wykwalifikowanego pizzaioli, który może się pochwalić uczestnictwem w Mistrzostwach Świata w Robieniu Pizzy we Włoszech, a także w telewizyjnym show Mam Talent.

24 listopad 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (25 listopada - 1 grudnia)
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 25 listopada do 1 grudnia 2016 roku.
24 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
LGD „Wrzosowa Kraina" zaprasza przedsiębiorców z miasta i gminy Chojnów na spotkanie

Przedsiębiorcy oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą w najbliższym czasie będą mogły wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu dotyczącym zasad oceniania i wyboru projektów przez LGD w ramach Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

24 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazja i szkoły podstawowe głównym tematem jutrzejszej sesji Rady Gminy

Już jutro 25 listopada 2016 roku w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się listopadowa sesja Rady Gminy. Wśród omawianych tematów znalazły się m.in. realizacja zadań oświatowych w roku szkolnym 2015/2016. Radni zajmą się także przyjęciem uchwał dotyczących zmian w budżecie gminy na rok 2016 i zmian w uchwale dotyczącej przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chojnów.

24 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Złego Mikołaja" (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (25 listopada) seanse filmu „Zły Mikołaj 2” w legnickim kinie Helios.

24 listopad 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Dlaczego warto kupić samochód po leasingu?

Samochód nowy czy używany - przed takim dylematem stają często małe i średnie firmy, których często nie stać na kredyt na nowy samochód. Leasing to korzystne rozwiązanie ze względów finansowych i podatkowych.

23 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarki Gminy Chojnów piąte w województwie!

Za nami Dolnośląski Finał Piłki Siatkowej Kobiet, który w tym roku odbył się w Jelczu-Laskowicach. Wśród drużyn jakie zakwalifikowały się do tej imprezy znalazła się reprezentacja Gminy Chojnów.

23 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci na spotkaniu w Budziwojowie

Chojnowscy dzielnicowy przy współpracy z legnickim KRUS-em po raz kolejny odwiedzają szkoły w okolicy by przestrzec dzieci przed czekającymi na nich niebezpieczeństwami.

23 listopad 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Mikromusic Acoustic Trio na Witelon Music Night!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza 29 listopada 2016 r. na koncert zespołu Mikromusic Acoustic Trio, który odbędzie się w ramach Witelon Music Night w Domu Studenta naszej Uczelni. Początek o godzinie 19:00. Wstęp na koncert jest wolny.
22 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"W "64" Łukasz w Polsce jest numerem 1 - czy się to komuś podoba, czy nie" (wideo)

Jeszcze raz powracamy do tematu zakończonych niedawno Mistrzostw Polski Seniorów w boksie, tym razem jednak głos oddajemy Łukaszowi Niemczykowi oraz trenerowi wicemistrza - Arkadiuszowi Lewandowskiemu.

24 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podróż do niezwykłego kraju...

Podróżnik Jarosław Mirosławski będzie w najbliższy piątek gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej - tym razem każdy z nas będzie miał okazję poznać tajemniczy Kirgistan.

22 listopad 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpieczeństwo na drodze z Galerią Piastów

Już w niedzielę 27 listopada na godzinę 14:00 Galeria Piastów zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na specjalne wydarzenie dotyczące bezpieczeństwa na drodze oraz właściwego zachowania podczas spacerów i poruszania się po mieście. Za oprawę artystyczno-muzyczną wydarzenia będzie odpowiedzialne Centrum Uśmiechu, a gościem specjalnym będzie podróżniczka i pisarka – kobieta na motocyklu – Ania Jackowska.

22 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa z kompletem punktów

W spotkaniu o mistrzostwo klasy A zespół Sokoła Krzywa gościł beniaminka – Fenixa Pielgrzymkę. Wynik meczowy otworzyli przyjezdni już w 5 minucie spotkania, kwadrans po straconej bramce stan rywalizacji wyrównał A. Ziembowski.

21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza tryumfuje nad Czarnymi II
W niedzielę na boisku w Gołaczowie stanęły naprzeciw siebie lokalny zespół Burzy oraz Czarni II Rokitki. Burza w tym sezonie do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa, zaś Czarni po znakomitym początku ligi znacznie obniżyli loty.
21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni opuścili strefę spadkową

W niedzielne popołudnie na boisko w Rokitkach stawił się beniaminek Huta Przemków. Huta z dorobkiem 16 pkt zajmuje miejsce w środkowej części ligowej tabeli, zaś Czarni po serii porażek ją zamykają.