Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2016

07 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa vs Skora Jadwisin

W niedzielne popołudnie podopieczni Ł. Kurczaka gościli na boisku Skory Jadwisin. Sokół, podbudowany zwycięstwem w ostatniej kolejce, chciał podtrzymać zwycięską passę, która pozwoliłaby piąć się w ligowej tabeli.

07 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza

Okradł samochód, dom i Szkołę Podstawową nr 4 - teraz trafił w ręce policji. 25-letniemu włamywaczowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

07 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci z Chojnowa z misją edukacyjną

Kolejny raz chojnowscy dzielnicowi ruszają do szkół i przedszkoli w regionie by przekazać najmłodszym mieszkańcom naszego powiatu zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

15 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MBP i MOKSiR zapraszają do udziału w IV Chojnowskim Konkursie Poetyckim

Już po raz czwarty Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zapraszają mieszkańców miasta i gminy Chojnów do udziału w konkursie poetyckim.

10 listopad 2016, Partnerstwo,
Klienci dopisali - za nami pierwsze urodziny Bistro u Sabcia

Chłodny listopadowy weekend przyciągnął sporą część głodnych chojnowian do lokalu przy ulicy Paderewskiego. Nic dziwnego - w Bistro u Sabcia panowała tym razem wyjątkowo gorąca, bo urodzinowa atmosfera.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 6
Młodziki z Chojnowianki najlepsze w minionej rundzie!
Młodzikom z Chojnowianki należą się wielkie gratulacje. Po zakończeniu rundy jesiennej podopieczni Łukasza Kurczaka uplasowali się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Chłopcy zdobyli 22 pkt w 8 spotkaniach. Tę samą liczbę punktów na koncie zdobyli zawodnicy Amico Lubin, zajmujący 2 miejsce. Miedź Legnica i Konfeks Legnica mają po 7 punktów straty w stosunku do Chojnowianki.
06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni II Rokitki przegrali z Huraganem Proboszczów

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy rezerwami Czarnych Rokitki a Huraganem Proboszczów stawką było dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy po pierwszej części meczu prowadzili 2:0.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kuźnia Jawor rozgromiła Czarnych

Występujący w klasie okręgowej zespół Czarni Rokitki, podejmował dziś na własnym boisku Kuźnię Jawor.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Chojnowianie w kolejnym meczu punktują, Czarni natomiast bez szans w starciu z Kuźnią Jawor. W klasie A żadna z drużyn nie zapunktowała. W meczu na szczycie w klasie B, Płomień Michów zwyciężył w starciu z Kolejarzem Miłkowice.

05 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wywalczona niepodległość okiem uczniów Powiatowego Zespołu Szkół

Już w najbliższy poniedziałek, 7 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się wernisaż wystawy, związanej ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości.

05 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka zgarnęła kolejny komplet punktów

Za nami sobotnie spotkanie na chojnowskim stadionie przy ul. Małachowskiego. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Kaczawy Bieniowice oraz miejscowa Chojnowianka Chojnów. Mecz rozpoczął się w samo południe, a pierwsze minuty upływały pod dyktando przyjezdnych, co udokumentowali prowadzeniem dwiema bramkami po upływie 50 minut.


04 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Runda jesienna w regionalnej piłce nożnej chyli się ku końcowi, a ostanie mecze pokazały, że emocji nie zabraknie przed przerwą zimową.

10 listopad 2016, Partnerstwo,
Każde OC jest takie same? Nie do końca - sprawdź różnice

Ubezpieczenie OC dla posiadaczy samochodów jest obowiązkowe, a jego zakres, zasady likwidacji szkody oraz minimalne sumy gwarancyjne określa Ustawa1 z dnia 22 maja 2003 r. Mimo to oferowane przez firmy ubezpieczeniowe polisy OC różnią się nie tylko ceną, ale często także zakresem usług dodatkowych. Warto na to zwrócić uwagę, wybierając np. w rankingu OC polisę dla siebie.

04 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jak dobrze znasz swoje miasto? Weź udział w quizie i zdobądź nagrodę

Wydaje się Wam że dobrze znacie Chojnów? Spróbujcie swoich sił w quizie. Przygotowaliśmy 10 pytań dotyczących zarówno historii jak i współczesności miasta. Biorąc udział w konkursie i chwaląc się swoim wynikiem dajesz sobie szansę na zdobycie nagrody - podwójnej wejściówki na dowolny film w legnickim kinie Helios.

04 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Michów jeszcze w tym roku zostanie połączony z Chojnowem chodnikiem?

Czy do końca roku doczekamy się nowego chodnika wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 328, łączącego Chojnów z Michowem?