Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - listopad 2016

11 listopad 2016, Partnerstwo,
Praca - magazynier, operator prasy hydraulicznej, tokarz CNC
NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko...
03 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieczorna interwencja strażaków w Rynku

Dym unoszący się spod jednego z budynków na chojnowskim Rynku spowodował wieczorną interwencję strażaków z Jednostki-Ratowniczo Gaśniczej nr 3. Co było przyczyną zdarzenia?

03 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów wspomoże finansowo pogorzelców z podzłotoryjskiej Nowej Ziemi

10 tysięcy złotych z budżetu Gminy Chojnów powędruje na konto gminy wiejskiej Złotoryja. Taką decyzję na podjęto na ostatniej sesji Rady Gminy.

03 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z październikowej sesji Rady Gminy

Prezentujemy zapis wideo z październikowej sesji Rady Gminy. W jej ramach odbyło się m.in. omówienie stanu realizacji inwestycji gminnych w 2015 i 2016 roku oraz analiza wykonania budżetu za III kwartały 2016 roku.

03 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
„Wołyń” w chojnowskim Kinie Kultura
W nadchodzący weekend na chojnowskim dużym ekranie będziemy mogli zobaczyć głośny ostatnio i długo wyczekiwany film Wojtka Smarzowskiego „Wołyń”. Jest to produkcja historyczna, upamiętniająca tzw. rzeź wołyńską – tragiczne wydarzenia, jakie miały miejsce na Wołyniu w latach 1943-1944. Film bez wątpienia bardzo dla Polaków ważny. Jak skonstruowana jest fabuła? Jak mówi sam reżyser –
To film o miłości w nieludzkich czasach
.
03 listopad 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 4 do 10 listopada 2016 roku.
03 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (4 listopada) seanse filmu „DOKTOR STRANGE” w legnickim kinie Helios.

02 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów zyskuje nową tradycję – Bieg Tkacza

11 listopada w naszym mieście odbędzie się I Chojnowski Bieg Tkacza. Udział w imprezie jest bezpłatny, przewidzianych jest wiele niespodzianek i atrakcji, m.in. energetyczna rozgrzewka z muzyką Radia Wrocław. Bieg odbędzie się w Parku Piastowskim przy ul. Kilińskiego.

02 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zryw Stary Łom mistrzem powiatu w siatkówce

W minioną niedzielę w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legnickiego mężczyzn w piłce siatkowej. Wydarzenie zorganizowane w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi miało na celu wyłonienie najlepszej drużyny powiatu oraz stanowiły kwalifikacje do turnieju strefowego.

02 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
175 milionów złotych i 320 miejsc pracy do 2021 roku - kulisy nowej inwestycji w "Dolzamecie"

Znamy już kulisy planowanej inwestycji firmy BMC Polska na terenach znajdujących się na granicy Chojnowa i Gminy Chojnów (sołectwo Biała). Obecnie znajdują się tutaj zakłady Dolzamet. Jakie plany ma spółka, kto znajdzie tam zatrudnienie i na jakich warunkach spółka została zwolniona z podatku?

02 listopad 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Play City zaprasza na swoje 3 Urodziny!

Play City Park Rozrywki zaprasza w niedzielę 06.11.2016 od godziny 13.00 na obchody swoich 3 urodzin, gdzie wraz z Akademią Avatara spędzicie wyjątkowe chwile.

01 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Wszystkich Świętych powoli się rozkręca

Jak prezentuje się sytuacja na drogach w okolicach cmentarza? Gdzie należy uważać i jak chojnowianie pielęgnują tradycję Wszystkich Świętych? Przed południem ruszyliśmy na cmentarz by sprawdzić jak wygląda sytuacja przed chojnowską nekropolią.

01 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Garść informacji – Dzień Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych
W Dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) oraz w Dzień Zaduszny (2 listopada) Polacy odwiedzają cmentarze, na których pochowani są ich bliscy – na grobach kładą symboliczne wiązanki kwiatów i zapalają znicze. Są to dni wypełnione zadumą, skłaniające do refleksji na temat życia i śmierci, a także czas kierowania myśli w stronę bliskich zmarłych.
01 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na VI Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie już po raz 6. organizuje Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi. Odbędzie się on 12 listopada o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Matejki 1. Turniej Szachowy jest w naszym mieście już tradycją i nieodłącznie towarzyszy obchodom Tygodnia Patriotyzmu.

02 listopad 2016, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia obchodzi rok i zaprasza do wspólnego świętowania urodzin
Bistro u Sabcia ma już rok! Pierwszy weekend listopada to doskonała okazja do odwiedzenia tego chojnowskiego lokalu i wzięcia udziału w obchodach urodzin! Zobacz co na tę okazję przygotowali organizatorzy.