Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2014

02 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jakub Grzela z SP3 w Chojnowie zdobywa kolejne tytuły na zawodach ju-jitsu

Jakub Grzela- uczeń klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk. Uczestnictwo w zawodach ju-jitsu zakończyło się kolejnym sukcesem. Kubie udało się zdobyć I i IV miejsce w dwóch kategoriach startowych.
02 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
NAPISZ LIST, ZMIEŃ ŻYCIE!- Maraton Pisania Listów 2014
NAPISZ LIST, ZMIEŃ ŻYCIE! To hasło tegorocznego Maratonu Pisania Listów- akcji organizowanej rokrocznie w okolicach 10 grudnia- Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka przez Amnesty International. Napisz list, zmień czyjeś życie! To naprawdę proste.Wystarczy w sobotę - 6 grudnia przyjść do Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, przy ul. Konarskiego 4, w godz. 14:00 – 17:00.


15 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Inwentaryzacja zbiorów (Aktualizacja- Biblioteka Miejska będzie czynna od 18 grudnia)
Informujemy, że po przeprowadzeniu inwentaryzacji zbiorów biblioteka będzie czynna od 18 grudnia. Serdecznie zapraszamy!
02 grudzień 2014, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
PROMOCJE ŚWIĄTECZNE – 50 % - 20% SALON OPTYCZNY „OKO”  W CH INTERMARCHE W CHOJNOWIE ZAPRASZA

Oferujemy Państwu tysiące opraw w atrakcyjnych cenach -50 % !!! Dowolnie wybrana przez Państwa oprawa okularowa oraz szkła korekcyjne bez względu na wartości korekcyjne, rodzaj powłok ochronnych czy stopnia zabarwienia zostanie zrabatowana. Promocja dotyczy również szkieł progresywnych bądź dwuogniskowych, które korygują wadę do bliży i do dali jednocześnie.