Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2014

07 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Nina Dittrich laureatką konkursu „Rysuję prow 2007-2013”
„Rysuję PROW 2007-2013” to konkurs plastyczny przeznaczony dla szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, którego celem jestpromowanie działań wprowadzanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.W tym roku odbyła się III edycja konkursu.Wśród nadesłanych prac, znalazł się rysunek Niny Dittrich, uczennicy VI klasy Szkoły Podstawowej w Starym Łomie.
13 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 3
Prace remontowe w auli w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
Jednym z najważniejszych pomieszczeń w budynku Gimnazjum nr. 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie jest szkolna aula. Od września aż do czerwca odbywają się tam wszystkie szkole imprezy, gromadząc szerokie grono uczniów.W ostatnim czasie aula doczekała się prac remontowych.
06 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Gminy Chojnów 1.12.2014
W poniedziałek tj. 1 grudnia, odbyła się pierwsza w kadencji sesja Rady Gminy Chojnów, podczas której odbyło się głosowanie na przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.
05 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 1
Zmotoryzowani Mikołaje na ulicach Chojnowa

Mikołajki to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci, gdyż tego właśnie dnia przychodzi do nich Święty Mikołaj. Lecz co może być lepsze od jednego Mikołaja? Odpowiedź jest prosta, kilku Świętych Mikołajów. W przeddzień tego właśnie święta, na ulice Chojnowa wyjechali członkowie klubu Quad-cross Chojnów. W czerwonych strojach, z workami prezentów przemierzali nasze miasto w poszukiwaniu najmłodszych jego mieszkańców.

07 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Miejskiej Chojnowa oraz Gminy Chojnów w grudniuInformujemy, że dnia 8 grudnia o godzinie 12 odbędzie się II Sesja Rady Gminy Chojnów. Zaś 9 grudnia o godzinie 15 odbędzie się Sesja Rady Miejskiej Chojnowa.
05 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Przerwa w dostawie wody w nocy 5.12.2014
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody.

05 grudzień 2014, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 2
Restauracja Polka – oficjalne otwarcie 6 grudnia

W Mikołajki odbędzie się oficjalne otwarcie Restauracji Polka. Domowa kuchnia, ciepły klimat i mila obsługa – tym przywita Nas ten Lokal. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Chojnowa rozpoczyna swoją działalność! Mamy nadzieję, że miła atmosfera i barwne menu przypadnie mieszkańcom do gustu.

08 grudzień 2014, Partnerstwo ,
Zmień mieszkanie przy niskim budżecie
Aby nasze mieszkanie było oryginalne, niepotrzebne są duże pieniądze. Wśród internautów coraz popularniejsze stają się portale, na których użytkownicy wymieniają się poradami z zakresu DIY, czyli Do It Yourself. Wystarczy trochę kreatywności i cierpliwości, żeby ze zwykłych słoików zrobić abażury, a ze skrzynek po piwie wygodne siedziska. Im większe mamy zdolności manualne, na tym więcej możemy sobie pozwolić. Jednak nawet osoby, które twierdzą, że mają dwie lewe ręce, znajdą coś dla siebie.
06 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Konkurs Mikołajkowy! (AKTUALIZACJA- WYNIKI)

Dzień św. Mikołaja zbliża się wielkimi krokami. Od samego Świętego dowiedzieliśmy się, że dzisiejszej nocy pozostawi on w naszej redakcji trzy zestawy prezentów. Z przyjemnością przekażemy je Państwu. W tym celu przygotowaliśmy konkurs. Zasady są naprawdę proste!

05 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Św. Mikołaj zawitał do chojnowskich przedszkoli

6 grudnia- Dzień św. Mikołaja to data, na którą wszyscy czekamy z niecierpliwością. Dzisiejszej nocy, starszy pan, z długą białą brodą, ubrany w czerwony strój obdaruje wszystkie grzeczne dzieci prezentami. Do chojnowskich przedszkolaków Mikołaj przybył dzień wcześniej. Od samego rana dzieci były bardzo podekscytowane, z uwagą nasłuchiwały dzwonków, zwiastujących przybycie gościa.

05 grudzień 2014, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 2
Borówka- Swojskie Smakołyki zaprasza klientów ceniących regionalne przysmaki!

Borówka-Swojskie Smakołyki. Sklep dla klientów, którzy cenią regionalne przysmaki, wytwarzane tradycyjnymi sposobami. ZAPRASZAMY!

05 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołaje na quadach i crossach wyjadą na ulice Chojnowa

Jak wszyscy doskonale wiedzą, 6 grudnia to bardzo wyjątkowa data, zarówno dla tych młodszych jak i starszych dzieci.Tego właśnie dnia, na swoich saniach przybywa Święty Mikołaj. Tym razem jednak Święty Mikołaj nie może przybyć do nas osobiście. Jako swoje zastępstwo wysyła nie jednego lecz kilku Mikołajów. Ulicami naszego miasta poruszać się będą nie przy pomocy sań i reniferów lecz na quadach i crossach.

04 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 3
Kolizja drogowa na ul. Legnickiej

Około godziny 17 na ul. Legnickiej, tuż przy wyjeździe ze sklepu Netto doszło do kolizji drogowej.

04 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Sesja Rady Miejskiej Miasta Chojnowa- 1.12.2014

W poniedziałek, 1 grudnia odbyła się pierwsza w kadencji sesja Rady Miejskiej Miasta Chojnowa. Podczas sesji radni i burmistrz złożyli ślubowanie. Następnie przystąpiono do wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej.

08 grudzień 2014, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
II Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy

Wójt Gminy Chojnów ma przyjemność zaprosić do udziału w II Gminnym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 14 grudnia 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach w godz. 13.00-17.00.