Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2014

23 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Święta bez śniegu...
Każdy z nas ma różne wyobrażenia co do tego,jak powinna wyglądać Wigilia Bożego Narodzenia. Jedni twierdzą, że najważniejsze jest, aby liczba potraw na stole się zgadzała, innym zależy głównie na czasie spędzonym z rodziną, ale większość z nas jednogłośnie stwierdza, że najpiękniejsze święta są wtedy,gdy za oknem dostrzec możemy biały puch. Jednakże nadchodzące dni upłyną pod znakiem mokrej, choć całkiem ciepłej aury jak na tę porę roku. Synoptycy są zgodni, podczas tych świąt śniegu nie będzie.
24 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja portalu!

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.Pomyślności, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej smile

24 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Porządek Mszy Świętych w chojnowskich Parafiach
Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości. Spotykamy się z bliskimi, wspólnie zasiadamy przy jednym stole, kolędujemy. To również czas zadumy i modlitwy oraz wspólnego gromadzenia się w świątyniach, gdzie całymi rodzinami łączymy się ze sobą i cieszymy się narodzinami Pana Jezusa. To najlepszy moment by po całym dniu zgiełku, oddać się chwili refleksji. Poniżej prezentujemy harmonogram Nabożeństw w chojnowskich Parafiach.
23 grudzień 2014, UKK Oriens MTB, Wszystkich komentarzy: 0
Zdrowych i wesołych Swiąt Bożego Narodzienia życzy klub UKK Oriens MTB
Klub Kolarski UKK Oriens MTB w Chojnowie składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy wspomagali nas w sezonie 2014. Dziękujemy za wszelkie wsparcie, pomoc w organizacji wyjazdów na zawody, w których braliśmy udział. Bez Państwa nie udałoby nam się osiągnąć takich sukcesów, jakie przypadły naszemu klubowi w tym roku.
23 grudzień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Grudniowe sukcesy Orlików w halowych turniejach piłki nożnej
W ostatnim czasie ruszyła liga halowa orlików. Są to chłopcy reprezentujący rocznik 2004. Trzynastego grudnia na inaugurację sezonu odbył się pierwszy turniej sezonu 2014/2015. Podopieczni Łukasza Kurczaka wybrali się do pobliskiej Legnicy, by tam rywalizować o cenne punkty. Podczas zawodów pojawiły się drużyny z Bieniowic, Krzywej, Chojnowa oraz Legnicy. W pierwszym spotkaniu sezonu 2014/2015 młodzi chojnowianie musieli zmierzyć się z bardzo dobrze dysponowaną ekipą Miedzi Legnica.
27 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Miejskiej Chojnowa i Rady Gminy Chojnów 30 grudnia
30 grudnia odbędą się sesje Rady Miejskiej Chojnowa oraz Rady Gminy Chojnów.
24 grudzień 2014, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Życzenia świąteczne od Gimnazjum nr 2
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym w imieniu swoim oraz całej społeczności Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie życzyć wszystkim mieszkańcom Miasta i gminy Chojnów spokojnych i radosnych chwil w gronie najbliższych osób, suto zastawionego stołu i wspaniałej wigilijnej atmosfery oraz tego aby w nadchodzącym Nowym Roku wszystkie marzenia, piękne pomysły i twórcze inicjatywy, których nie brak na naszym terenie, kwitły i realizowały się w mgnieniu oka nie napotykając żadnych trudności.
22 grudzień 2014, Partnerstwo,
Kolejne energooszczędne mieszkania i domki z keramzytu powstaną w Chojnowie
Firma "D.S Dariusz Sywak" stała się już filarem chojnowskich inwestycji deweloperskich. Wszystko rozpoczęło się od pierwszej inwestycji, jaką było wybudowanie kamienicy przy ul. Długosza. Prężnie działająca firma postawiła na materiał przyszłościowy i całość wykonała techniką keramzytową. W zaskakującym tempie powstała piękna kamienica, która do dziś jest wizytówką ulicy Długosza.
21 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Świątecznie u przedszkolaków - Jasełka w wykonaniu najmłodszychNie tylko uczniowie w swoich szkołach świętowali narodziny Pana Jezusa. Święta zapukały również do drzwi chojnowskich przedszkoli, gdzie najmłodsi razem z nauczycielami przygotowali krótkie jasełkowe przedstawienia.
21 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert kolęd w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego
Wspólne kolędowanie to jedna z najprzyjemniejszych tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Słowa i melodie kolęd w mgnieniu oka wprowadzają nas w radosny i świąteczny nastrój. Nie inaczej było w piątkowe popołudnie podczas koncertu przygotowanego przez uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego.
20 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dotacja dla Bielskiego Stowarzyszenia Promocji Kultury w ramach projektu "Tu mieszkam, tu zmieniam"
Bielskie Stowarzyszenie Promocji Kultury jest jedną z organizacji, którym Bank Zachodni WBK przyznał dotację w projekcie "Tu mieszkam, tu zmieniam". Do jutra (21 grudnia) trwa głosowanie internautów na projekty, które ich zdaniem powinny dostać dodatkowe fundusze na realizację dowolnego celu.
22 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pies szuka domu!
Około trzech tygodni temu, w Osetnicy został porzucony pies. Zadomowił się na klatce schodowej w jednym z bloków. Kundel jest bardzo przyjazny, szybko zyskał sympatię wielu mieszkańców, którzyopiekują się nim jak tylko mogą.

22 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga silny wiatr! (Aktualizacja)
Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej ostrzega! Dziś od godziny 12:00 w województwie dolnośląski przewiduje się wystąpienie silnego wiatru!
20 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 2
Uczniowie gotowi do świąt - Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4
Zgodnie z tradycją, w przedświąteczny czas, wszystkie dzieci w swoich szkołach przygotowują się do jasełek. To nie tylko okazja do tego by sprawdzić swój talent aktorski, ale przede wszystkim aby przybliżyć wszystkim historię świąt Bożego Narodzenia. Tygodniami opracowywany plan, przygotowywana sceneria, a zwłaszcza nauka swojej roli tak, aby wszystko wypadło jak najlepiej przed widzami. W piątkowy poranek, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wyszli na scenę by złożyć sobie życzenia i po raz ostatni zobaczyć się we wspólnym gronie przed świętami.
20 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Karambol na A4. Zderzyło się 7 aut, 3 osoby trafiły do szpitala (Aktualizacja 15:00)
Na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Krzywa doszło do zderzenia siedmiu pojazdów. Chodzi o sześć samochodów osobowych i bus, którym podróżowało 7 pasażerów i kierowca. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby - ustaliło radio TOK FM.