Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2015

23 grudzień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Mikołajkowy FOCIS KOMINKI CUP
W zeszłym tygodniu w Legnicy odbyła się pierwsza edycja Turnieju Mikołajkowego FOCIS KOMINKI CUP, którego organizatorem była Fundacja Sportprojekt.
22 grudzień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs świąteczny! Do wygrania bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Organizujemy dla Was kolejny konkurs! Do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmuBella i Sebastian 2w legnickim kinie Helios!

22 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Piotrowicach

Już po raz kolejny, przedstawiciele Gminy Chojnów zaprosili na organizowany w Piotrowicach Jarmark Bożonarodzeniowy. To już trzecia edycja tej świątecznej imprezy. Z roku na rok Bożonarodzeniowy Jarmark przyciąga coraz większą rzeszę, zarówno sprzedających - lokalnych rękodzielników, artystów, działaczy społecznych, przedstawicieli szkół, jak i osób odwiedzających jarmark - chcących zarówno zakupić wyjątkowy świąteczny upominek, jak i tych, którzy chcieli zasmakować świątecznej atmosfery, na przepełnionym atrakcjami, licznymi świątecznymi konkursami i występami świątecznym jarmarku.

22 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Rynek w kamerze internetowej

Wiele osób pamięta możliwość obserwacji chojnowskiego Rynku na żywo, z kamery zamontowanej na kominie, górującym nad zachodnią pierzeją naszego centralnego placu. Tym razem każdy z nas może śledzić wydarzenia na Rynku dzięki obrazowi z kamery umieszczonej na szczycie Kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.

21 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Bożonarodzeniowy Jarmark z góralską kapelą i wielbłądem

Za nami ostatni przedświąteczny weekend. Wielu z nas wykorzystało go na przedświąteczne zakupy. Tych, którzy chcieli zakupić coś wyjątkowego i zarazem poczuć atmosferę zbliżających się świąt, z pewnością przyciągnął ostatniej niedzieli Bożonarodzeniowy Jarmark, jaki odbył się na chojnowskim Rynku.

21 grudzień 2015, Powiatowy Zespól Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Konkursy świąteczne w PZS

W Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie panuje już prawdziwie świąteczna atmosfera. Uczniowie biorą udział w licznych konkursach, prezentując swoje zdolności artystyczne i kulinarne.

21 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar w pałacu w Konradówce

Dzisiejszego przedpołudnia doszło do pożaru w jednym z budynków mieszkalnych w Konradówce. Na miejscu interweniowali strażacy z Chojnowa i Jaroszówki.

21 grudzień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
W kinach królują "Gwiezdne wojny"

Za nami pierwsze projekcje najbardziej oczekiwanej produkcji tego roku. Premiera siódmej już odsłony tej kultowej sagi miała miejsce 18 grudnia. Pierwsze seanse można było tego dnia zobaczyć już minutę po północy. Do dziś sale kinowe pękają w szwach, a bilety trzeba rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem.

19 grudzień 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 1 w Chojnowie najlepsze w tegorocznej "Prewencji Teatralnej"

18.12.2015 r. odbył się XI finał konkursu "Prewencja Teatralna" adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu legnickiego. W tym roku do grona głównych organizatorów imprezy, którymi są Komenda Miejskiej Policji w Legnicy i Straż Miejska w Legnicy, dołączył Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. W związku z powyższym młodzież miała okazję zaprezentować swoje umiejętności na profesjonalnej scenie!

23 grudzień 2015, Partnerstwo,
Aranżacja i zabezpieczenie balkonu

Nawet niewielkie balkony cieszą właścicieli mieszkań w blokach, ponieważ oznaczają dodatkową powierzchnię do zagospodarowania. W okresie letnim na balkonie można z powodzeniem suszyć pranie, wietrzyć pościel, a także spędzać czas wygrzewając się na słońcu. Sprawdźmy w jaki sposób zagospodarować balkon, żeby był funkcjonalny i estetyczny.

18 grudzień 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowska „JEDYNECZKA” na piąteczce

14 grudnia 2015 roku na basenie CENTRUM 7 w Lubinie odbyły się zawody pływackie finału strefy legnickiej szkół gimnazjalnych w pływaniu drużynowym. Był to sprawdzian umiejętności pływackich uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.

17 grudzień 2015, Kasia_,
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse „Listy do M. 2” w legnickim kinie Helios. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców.

18 grudzień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badanie mammograficzne w Chojnowie
18 stycznia 2016 roku na parkingu przy sklepie NETTO w Chojnowie kobiety będą mogły poddać się bezpłatnemu badaniu mammograficznemu.
23 grudzień 2015, Partnerstwo,
Świąteczne życzenia od Piekarni Kupczyk

Radości, wzajemnej życzliwości oraz rodzinnej atmosfery w święta Bożego Narodzenia życzą właściciele oraz pracownicy Piekarni Kupczyk

18 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
 Spotkanie autorskie z Grzegorzem Ćwiertniewiczem - autorem jedynej biografii Krystyny Sienkiewicz

Za nami kolejne spotkanie autorskie zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tym razem głównym bohaterem wydarzenia był Grzegorz Ćwiertniewicz - autor biograficznej książki o Krystynie Sienkiewicz.