Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2016

20 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapisy na kolejną edycję Otyliady
W nocy 11 marca 2017 rozpocznie się kolejna edycja Nocnego Maratonu Pływackiego - Otyliady. Ponownie w organizację wydarzenia włączył się chojnowski Basen Miejski. W chwili obecnej trwają zapisy; jak informuje Basen Miejski - Na obecną chwilę pozostało już tylko 8 wolnych miejsc.
19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Świąteczny konkurs z Borówką! Do wygrania 2 bony o wartości 50 złotych! (wyniki)

Ruszamy z kolejnym konkursem - tym razem do wygrania mamy dwa bony podarunkowe do Borówki - chojnowskiego sklepu z tradycyjną i zdrową żywnością. Odpowiedz na nasze pytanie i weź udział w konkursie!

19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Święta z Mikołajem w Piotrowicach (wideo)

Po raz czwarty w podchojnowskich Piotrowicach odbył się Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Bogate kramy, konkursy, zabawy, warsztaty i najpiękniejsze kolędy... Zobacz co czekało na każdego, kto w minioną niedzielę odwiedził Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji.

19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wdzięcznością Rozbrzmiewam - fotorelacja z koncertu

W dwóch osłonach - typowo rozrywkowej i zimowej zaprezentowali się uczestnicy Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło.

19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro pierwsza z grudniowych sesji Rady Gminy

20 grudnia w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy. Początek zaplanowano na godzinę 12:30. W ramach sesji dojdzie do głosowania m.in. nad uchwałą w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chojnów na lata 2017-2025 oraz uchwałą w sprawie budżetu Gminy Chojnów na rok 2017.

16 grudzień 2016, SP Budziwojów, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie... wielkie... wielkie... Zagłębie
Wielkie... wielkie... wielkie... Zagłębie - taki głośny okrzyk dzieci, przywitał gości z Klubu Sportowego Zagłębia Lubin, którzy 14 grudnia 2016 roku zawitali do Szkoły Podstawowej, im. J. Brzechwy w Budziwojowie.
16 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

16 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czas na "Dekoracje Bożonarodzeniowe"

Zbliża się Boże Narodzenie - wyjątkowy czas w roku, który zawsze umilają nam świąteczne dekoracje, ozdoby czy bombki. Wszyscy doskonale wiemy, że największą wartość mają te ozdoby, które przygotujemy sami.

15 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świąteczne przerwy w pracach basenu

W święta Bożego Narodzenia nie popływamy sobie - Basen Miejski będzie nieczynny 24 i 25 grudnia. Skorzystamy jednak z tego, że do końca roku nie ma zajęć lekcyjnych.

15 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Co jest grane w Chojnowie?

Nie masz planów na weekend? W piątek i sobotę warto wybrać się do Kina Kultura. Repertuar chojnowskiego kina zapowiada się ciekawie. W tym tygodniu na dużym ekranie zobaczymy „Doktora Strange” oraz „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

16 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
"Nasi" w walce o tytuł najlepszego sportowca roku

Trwa 64. Plebiscyt Sportowy Gazety Wrocławskiej, którego celem jest wybór najlepszych sportowców i trenerów w 2016 roku na Dolnym Śląsku. Wśród nominowanych znaleźli się reprezentanci ziemi chojnowskiej. Zobacz kto znalazł się na liście głosowania i jak możesz go/ją wesprzeć.

15 grudzień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (16-22 grudnia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 16 do 22 grudnia 2016 roku.

15 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na Firmową Gwiazdkę! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (16 grudnia) seanse filmu „Firmowa Gwiazdka” w legnickim kinie Helios.

14 grudzień 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Policja ostrzega: Nie dajmy się okraść przed świętami!

Każdego roku przed świętami odnotowujemy dużą liczbę włamań i kradzieży kieszonkowych. Okres gorączki przygotowań przedświątecznych sprzyja złodziejom ... często z nieświadomą „pomocą” samych okradzionych. Aby święta rzeczywiście przebiegły w szczęśliwej atmosferze, należy pamiętać o kilku fundamentalnych zasadach bezpieczeństwa.

14 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Orła WRON-a nie pokona

Orła WRON-a nie pokona - tym hasłem i przemową generała Wojciecha Jaruzelskiego z 13 grudnia 1981 roku rozpoczął się wczorajszy koncert, upamiętniający ofiary stanu wojennego, który o godzinie 18:00 odbył się w Domu Kultury.