Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - December 2016

14 December 2016, Szlachetna Paczka, All comments: 0
Chojnowski finał Szlachetnej Paczki

W dniach 10-11 grudnia 2016r. odbyła się w Chojnowie kolejna edycja Szlachetnej Paczki. W tym roku do projektu zgłoszono 27 rodzin. Każda z nich znalazła swojego darczyńcę.

13 December 2016, Gimnazjum nr 2, All comments: 0
Wytańczone sukcesy Brooklynu
3 grudnia w Świdnicy odbył się XXIV ŚWIDNICKI FESTIWAL TAŃCA organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. Nasze miasto reprezentowały zespoły taneczne działające przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie: Mały Brooklyn, Brooklyn Junior i Brooklyn, prowadzone przez Marzenę Anton. Nasi tancerze jak zawsze nie zawiedli zdobywając...
19 December 2016, Partnerstwo,
Gabinet Zdrowa Stopa w Chojnowie zachęca do wizyty u podologa

Męczą cię bolesne odciski, brodawki, wrastające paznokcie? Nie czekaj do lata. Już teraz umów się na wizytę w gabinecie podologicznym i zadbaj o zdrowie i wygląd twoich stóp. Specjaliści są zgodni – o stopy należy troszczyć się tak samo, jak troszczymy się o serce, wątrobę czy nerki. Należy je obserwować i dbać o nie po to, by służyły nam jak najlepiej i jak najdłużej.

16 December 2016, admin, All comments: 0
Świąteczna atmosfera nie opuszcza Domu Kultury

"Wdzięcznością Rozbrzmiewam" to tytuł kolejnego koncertu uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w chojnowskim Domu Kultury.

12 December 2016, admin, All comments: 0
Święta po góralsku w Domu Kultury

Pogoda nie sprzyjała tegorocznemu chojnowskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu. Zamiast śniegu był deszcz i porywisty wiatr - na tyle mocny, że organizatorzy zrezygnowali z organizacji wydarzenia na Rynku. Nie znaczy to jednak że jarmark się nie odbył - impreza przeniesiona została do budynku Domu Kultury.

12 December 2016, admin, All comments: 0
Kolejny Maraton Pisania Listów przeszedł do historii

Mimo weekendu Gimnazjum nr 2 nie stało puste - w sobotę i niedzielę trwała tam bowiem kolejna edycja Maratonu Pisania Listów, która tradycyjnie zgromadziła uczniów, nauczycieli, absolwentów i sympatyków tego wydarzenia. Maraton Pisania Listów to coroczna akcja organizowana w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka przez Amnesty International - od wielu lat w Chojnowie akcja prowadzona jest właśnie w Gimnazjum nr 2.

15 December 2016, Partnerstwo,
14-16 grudnia 2016 r. - Chojnów - Wielkie otwarcie sklepu MyCenter

Wszyscy fani markowego sprzętu AGD i RTV w Chojnowie obowiązkowo powinni zakreślić w swoich kalendarzach 14 grudnia 2016 r. Właśnie w tym dniu, o godz. 9.00, odbędzie się tu bowiem wielkie otwarcie sklepu sieci MyCenter!

12 December 2016, admin, All comments: 0
Za nami pierwsza edycja Turnieju Piłki Nożnej Halowej Juniorów im. Krzysztofa Czachary

W minioną sobotę w niedalekiej Gromadce miała miejsce pierwsza edycja Turnieju Piłki Nożnej Halowej Juniorów im. Krzysztofa Czachary. Dlaczego o nim piszemy? Wśród drużyn jakie pojawiły się tego dnia w Gromadce znalazły się: Chojnowianka, Sokół Krzywa i piłkarze z Mnichova Hradiště. Zobacz jak sobie poradzili.

12 December 2016, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianie odebrali wyróżnienia z rąk Katarzyny Bondy

6 grudnia w Bibliotece Publicznej w Legnicy odbyło się spotkanie autorskie ze znaną polską autorką kryminałów – Katarzyną Bondą. Podczas spotkania miała miejsce uroczystość wręczenia nagród Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki.

11 December 2016, Kasia_, All comments: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy przeniesiony do MDK
Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe chojnowski Jarmark Bożonarodzeniowy zostanie przeniesiony do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.
10 December 2016, Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, All comments: 0
Mannequin Challenge w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie
Zobacz video Mannequin Challenge, zrealizowane przez uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.
09 December 2016, KMP Legnica, All comments: 0
Uwaga na oszustów rozsyłających polecenie zapłaty fikcyjnych zobowiązań

Oszuści nie próżnują, cały czas szukają nowych pomysłów, lub modyfikują dotychczas wykorzystywane, aby skutecznie wyłudzać pieniądze. Przykładem takim jest korespondencja, jaka trafiła do niektórych przedsiębiorców, z informacją o konieczności opłat za wpis ich firm do tzw. Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej i Firm. Nazwa jest łudząco podobna do oficjalnie istniejącej Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, gdzie wpis jest bezpłatny.

19 December 2016, Partnerstwo,
POLERS - profesjonalne i kompleksowe utrzymanie czystości na terenach wspólnot mieszkaniowych
Oferujemy profesjonalne, kompleksowe utrzymanie czystości na terenach wspólnot mieszkaniowych. Ustalanie grafiku sprzątania wśród sąsiadów nie musi stanowić kości niezgody!
13 December 2016, admin, All comments: 9
Koncert w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

13 grudnia 1981 roku na terenie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej wprowadzony został stan wojenny. W 35. rocznicę tego wydarzenia zapraszamy na koncert, który w najbliższy wtorek odbędzie się w chojnowskim Domu Kultury.

09 December 2016, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Podczas rozpoczynającego się dziś weekendu w Kinie Kultura dominować będą produkcje fantasy. Dwa z czterech seansów zostaną wyświetlone w technologii 3D. Jeśli macie ochotę choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść do świata marzeń, zapraszamy przed chojnowski duży ekran.