Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2016

08 grudzień 2016, Trener Stefan Stal, Wszystkich komentarzy: 1
Talent Chojnów na podium lubińskiego Turnieju Mikołajkowego
W dniu 03.12.2016 r. na hali sportowej w Lubinie, Klub Sportowy „Amico” Lubin zorganizował Mikołajkowy Turniej piłki nożnej. Zaproszenie otrzymał m.in. Klub Sportowy „Talent Chojnów”.
08 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 przygotowuje się do kolejnego Maratonu Pisania Listów

Maraton Pisania Listów to coroczna akcja organizowana w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka przez Amnesty International. Ludzie z całego świata piszą i wysyłają apele do władz oraz listy solidarności do osób, których prawa są łamane. W Polsce listy pisane będą w setkach miejsc - wśród nich znajdzie się po raz kolejny chojnowskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika.

08 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie szkoły skorzystają ze środków unijnych

Burmistrz miasta Chojnowa Jan Serkies i Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski podpisali umowę w ramach projektu "Równe szanse w edukacji uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Gimnazjum nr 1 w Chojnowie". Wartość projektu to blisko 450 tys. złotych - zostanie on sfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Dolnego Ślaska na lata 2014-2020.

08 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na Firmową Gwiazdkę! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (9 grudnia) seanse filmu „Firmowa Gwiazdka” w legnickim kinie Helios.

09 grudzień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (9-15 grudnia) + Wielkie Święto Kina
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 9 do 15 grudnia 2016 roku. Podajemy również szczegóły obchodzonego w najbliższy weekend Wielkiego Święta Kina.
07 grudzień 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Pokaż się i bądź w kontakcie non-stop – to prostsze niż Ci się wydaje
Chcesz być widoczny, zauważalny, rozpoznawalny? Zapewne zależy Ci także na tym, by pozostać w pamięci na nieco dłużej, prawda? Jedynie firma, którą widać może pozyskać klientów, istnieć i rozwijać się. To raczej oczywiste stwierdzenie. Jednak, jak osiągnąć taki właśnie efekt? Najprościej będzie postawić na reklamę zewnętrzną. I to od razu w wielkim formacie. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad sposobem pokazania firmy naprawdę sporej grupie odbiorców, przedstawiamy kilka zalet dzisiejszej reklamy outdoorowej.
07 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczeń Powiatowego Zespołu Szkół triumfatorem konkursu "Porozmawiaj z babcią, zapytaj dziadka"
Ponad 300 prac z całego Dolnego Śląska. Dwudziestu finalistów. Jeden zwycięzca - Paweł Wiśniowski. Mieszkaniec Krzywej i uczeń Powiatowego Zespołu Szkół opisał wspomnienia mieszkańca Chojnowa, Pana Józefa Junkiewicza i zdobył główną nagrodę.
07 grudzień 2016, PSB-Mrówka, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne
08.12.2016 r. przy PSB-Mrówka w Chojnowie ul. Zielona 2 przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla Kobiet w wieku od 50 do 69 lat.
07 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Czy byłeś kiedyś w Chojnowie na dworcu w nocy?

"Jest tak brudno i brzydko, że pękają oczy" - tak przed laty, co prawda nie o dworcu w Chojnowie, lecz w Kutnie śpiewał Kazik Staszewski, atakując wszechobecną brzydotę i brak estetyki. Czasy się jednak zmieniły - dworzec w Kutnie jest w chwili obecnej chlubą tego miasta - czy tak samo będzie w Chojnowie? Przygotowywane koncepcje prezentują się obiecująco.

06 grudzień 2016, Partnerstwo,
Jak mądrze porównać ubezpieczenia OC?
Zastanawiasz się, jak mądrze porównać ubezpieczenia OC? Już samo postawienie takiego pytania bardzo dobrze świadczy o Twoim podejściu do kwestii wyboru polisy! Wielu właścicieli pojazdów nadal nie docenia konkurencyjności, która cechuje polski rynek ubezpieczeniowy. Od lat wybierają tę samą ofertę, choć być może, gdyby poszukali innej propozycji, okazałaby się ona bardziej korzystna?
06 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zakończenie termomodernizacji w Środowiskowym Domu Samopomocy

2 grudnia odbyła się uroczystość z okazji zakończenia remontu obiektu Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie. Inwestycja polegała na termomodernizacji budynku.

16 grudzień 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy po raz czwarty w Piotrowicach

Święta Bożego Narodzenia obfitują w piękne tradycje przekazywane zpokolenia na pokolenie. O wielu zapomniano, ale wiele przetrwało do dziś i są pielęgnowane w polskich domach, wzbogacają nasze świąteczne przeżycia. Jedną z pięknych tradycji świątecznych jest właśnie jarmark bożonarodzeniowy. W tym roku Gmina Chojnów organizuje kiermasz już po raz IV i ogromnym powodem do dumy jest fakt, że zainteresowanie i zapał wystawców nie gaśnie... a wręcz z roku na rok rośnie.

06 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z listopadowej sesji Rady Miejskiej

Przedstawiamy zapis wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 29 listopada w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie. Wśród omawianych kwestii znalazły się m.in.: podsumowanie wyników kulturalno-sportowych w 2016 roku przez Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oraz Uczniowskie Kluby Sportowe, czy też stan zadłużenia najemców w zasobach komunalnych.

06 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs mikołajkowy! Do wygrania srebrne bransoletki YES! - WYNIKI

Czytelnicy naszego portalu musieli być w tym roku bardzo grzeczni, ponieważ dziś w redakcji ponownie odwiedził nas Mikołaj! Tym razem mamy dla Was wyjątkowe srebrne bransoletki marki YES z serii True Romance.

13 grudzień 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Nowe wzory dokumentów! Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza na bezpłatne szkolenie
W związku z wejściem w życie nowego Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań Gmina Chojnów wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego organizuje bezpłatne szkolenie.