Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2016

05 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs mikołajkowy z Mrówką! Do wygrania 3 bony podarunkowe o wartości 50 złotych - wyniki

Mikołaj, który znowu nas odwiedził tym razem podarował nam 3 bony podarunkowe do chojnowskiego sklepu PSB Mrówka. Odpowiedz poprawnie na nasze pytanie i weź udział w konkursie!

05 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wsparcie finansowe dla klubów sportowych

Urząd Gminy ogłosił konkurs ofert na wsparcie klubów sportowych z terenu Gminy Chojnów. Potrwa on do 13 grudnia br. Pieniądze na klubowe konta mają trafić zaraz po Nowym Roku.

05 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy - już 11 grudnia na chojnowskim Rynku

Po raz kolejny na mieszkańców Chojnowa czekać będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Początek wydarzenia już w najbliższą niedzielę - 11 grudnia, o godzinie 14:00.

04 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Jan Serkies: pozyskanie tak dużego inwestora wpłynie na rynek pracy i rozwój gospodarczy

Powracamy do tematu planowanej inwestycji w chojnowskim Dolzamecie. Pozyskanie tak dużego inwestora zdaniem burmistrza Jana Serkiesa pozytywnie wpłynie na rynek pracy i rozwój gospodarczy regionu. Kluczową rolę w wyborze akurat tej lokalizacji przez inwestora z Korei Południowej może mieć uchwała Rady Miejskiej, która pod pewnymi warunkami zwalnia inwestora z podatku od nieruchomości.

02 grudzień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołajki w Play City
Już 04.12.2016 od godziny 14.00 Play City Park Rozrywki zaprasza na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podczas tego wyjątkowego dnia najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach, zabawach i animacjach, a także spotkać się z wyczekiwanym przez cały rok gościem.
03 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołajkowy konkurs z Parkiem Rozrywki Play City (wyniki)
Ruszamy z kolejnym konkursem - tym razem z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja. Konkurs kierujemy w stronę naszych najmłodszych czytelników - do wygrania mamy wejściówkę do legnickiego parku rozrywki Play City w Galerii Piastów.
02 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tajemniczy Dolny Śląsk z Markiem Perzyńskim

Marek Perzyński - dziennikarz, pisarz i znawca dziejów Dolnego Śląska był gościem wczorajszego spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej, współorganizowanego przez Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki.

02 grudzień 2016, Eko Odkrywcy, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie z Chojnowa w finale konkursu Eko Odkrywcy 4

Ruszyło głosowanie na najlepsze projekty zgłoszone do czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu Eko Odkrywcy. W gronie finalistów znaleźli się uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie. Głosy można oddawać do 15 grudnia br. za pośrednictwem strony www.ekoodkrywcy.pl.

02 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie sprzątanie i liczenie strat po nocnej wichurze

Pracowita noc strażaków, połamane drzewa i gałęzie na ulicach - wszystko za sprawą potężnej wichury.

01 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Co jest grane w Chojnowie?

W ostatnim czasie trzecia część Pitbulla bije w kinach rekordy popularności, w tym tygodniu produkcja zostanie wyemitowana również w chojnowskim kinie Kultura. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, warto zarezerwować w weekend czas i wybrać się przed duży ekran – z pewnością nie będziecie żałować tej decyzji. W repertuarze znajdzie się także coś dla najmłodszych kinomanów.

01 grudzień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (2-8 grudnia)
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 2 do 8 grudnia 2016 roku.
01 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niekontrolowany wyciek i awaria wody!

Jak informuje Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w dniu dzisiejszym na placu Konstytucji 3 Maja (na wysokości budynku 3A) doszło do awarii sieci wodociągowej, co doprowadziło do niekontrolowanego wycieku wody na ulicę.

01 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sylwester w klimatyzowanej sali chojnowskiego Domu Schrama - jedyne 420 złotych od pary

Tradycyjnie już Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie organizuje płatnego sylwestra w klimatyzowanych wnętrzach Domu Schrama. Będą cztery gorące posiłki, szampan na 4 osoby, płyta wędlin, ciasto oraz owoce, a także zimne i gorące napoje i zabawa w rytm muzyki zespołu Kosiba Band. Taka przyjemność każdą chętną parę kosztować będzie 420 złotych.

01 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianin Kacper Laskowski powołany do reprezentacji Polski

Chojnów po raz kolejny ma powód do dumy. Mieszkańcy naszego miasta od lat odnoszą sportowe sukcesy, tym razem wyróżniony został chojnowski piłkarz.

01 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs mikołajkowy! (WYNIKI)

6 grudnia dopiero we wtorek, ale na naszym portalu Mikołaj już dziś rozdaje prezenty. Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (2 grudnia) seanse filmu „Sully” w legnickim kinie Helios.