Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - grudzień 2016

01 grudzień 2016, KRUS PT w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Zimą też dbaj o bezpieczeństwo w gospodarstwie

Rolnictwo, szczególnie rolnictwo indywidualne, charakteryzuje się wysoką wypadkowością. Wynika to z faktu, że środowisko pracy rolników jest niezwykle złożone, a różnego rodzaju zagrożenia wypadkowe dotyczą tej samej osoby. Sytuacja taka nie występuje na stanowiskach pracy w innych gałęziach gospodarki, gdzie stanowiska pracy mają stały charakter. Dodatkowo, charakter pracy rolnika uzależniony jest od pór roku oraz panujących w danej chwili warunków atmosferycznych.

01 grudzień 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Odszkodowania komunikacyjne – jak je dostać?
Wypadki to sytuacje, których raczej się nie spodziewamy. Gdy już jednak dzieją się, warto wiedzieć, jakie mamy prawa. Jeśli doznałeś urazu w wypadku komunikacyjnym, możesz otrzymać odszkodowanie. Warunek jest jeden: nie możesz być wyłącznym sprawcą kolizji.
12 grudzień 2016, Partnerstwo,
Polers - partner do czystych interesów

"POLERS" - profesjonalna firma sprzątająca, będąca w zakresie świadczonych usług liderem usług na rynku regionalnym zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Chemia, zmywarki do posadzki, urządzenia wysokociśnieniowe, dmuchawy, zamiatarki, sprzęt ręczny... to tylko część z bogatego asortymentu jaki oferujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub skorzystania z nowego sklepu internetowego wszystkodosprzatania.com.pl.

01 grudzień 2016, artykuł sponsorowany,
Meble na miarę naszych oczekiwań!

Aranżacja wnętrz jest bardzo ważnym zagadnieniem. Od tego w jakich pomieszczeniach przebywamy – estetycznych lub zaniedbanych, funkcjonalnych lub zagraconych, zależy jakość naszego codziennego życia. A przecież wszyscy pragniemy mieszkać pięknie, wygodnie, bardziej komfortowo. Charakter wnętrz w dużej mierze zależy od wyposażenia tzn. mebli i akcesoriów, na które się zdecydujemy. Pan Ryszard Mrozowicz z przyjemnością pomoże nam dokonać wyboru – zaproponuje rozwiązania, które zadowolą najbardziej wybredne gusta.