Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum arena PWSZ Legnica

Basen Miejski zaprasza na Otyliadę

Author: admin
Creation date: 07 January 2019, 11:01 All comments: 0


Basen Miejski zaprasza na Otyliadę

W nocy z 16 na 17 marca 2019 roku chojnowski Basen Miejski gościć będzie kolejną edycję Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Wciąż trwają zapisy, jednak wolnych miejsc pozostało niewiele.

Otyliada to największa masowa impreza pływacka w Polsce; w tym roku organizowana jest jej szósta edycja - po raz czwarty w naszym mieście. W województwie dolnośląskim maraton odbędzie się w zaledwie czterech miejscowościach. Oprócz Chojnowa będą to Bielawa, Strzelin oraz Krośnice. W całej Polsce do udziału w imprezie przystąpiło 50 pływalń.

Podczas zeszłorocznej edycji Otyliady w Chojnowie, najlepszy rezultat - 39.100 km - osiągnął Krzysztof Gajewski. Wynik ten okazał się najlepszy w całej Polsce!

Dla jednych Otyliada jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Celem imprezy jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Na oficjalnej stronie akcji wciąż trwają zapisy. Chętni na udział muszą się jednak śpieszyć - pozostały tylko dwa wolne miejsca.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform