Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 18 styczeń 2019, 08:59 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

ZABAWA ZABAWA

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Polski komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej. W rolach głównych zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę, Dorotę Kolak, Marię Dębską oraz Marcina Dorocińskiego. 40-letnia szanowana prokurator, lubiąca imprezowanie studentka, przed którą stoi możliwość zrobienia dużej kariery, doświadczona chirurg… wszystkie te kobiety łączy jeden problem – alkoholizm. Film pokazuje drogę uzależniania się, powolnego staczania oraz próby wydostania się z nałogu. Czy dostrzeżenie własnych słabości i wsparcie ze strony bliskich wystarczy, żeby pokonać chorobę zanim będzie za późno? Produkcja jest empatycznym spojrzeniem na alkoholizm i ludzi, którzy się z nim zmagają.


UNDERDOG

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Polski film akcji w reżyserii Macieja Kawulskiego. Na ekranie zobaczymy m.in. Eryka Lubosa, Mameda Chalidowa, Aleksandrę Popławską oraz Janusza Chabiora. Film przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

Fabuła inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami i opowiada historię zawodnika MMA, który znajduje się u szczytu formy i staje do walki ze swoim największym rywalem. Niestety, w kluczowym momencie popełnia błąd, który niweluje wszystkie jego dotychczasowe osiągnięcia i blokuje możliwość robienia dalszej kariery.


SPIDER-MAN UNIWERSUM

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowany film akcji z elementami fantasy. Na ekrany kin powraca jeden z najbardziej lubianych i popularnych superbohaterów. Tym razem przeniesiemy się na Brooklyn, gdzie poznamy nastolatka, który odkrywa w sobie moc superbohatera. Z pomocą przyjaciół nauczy się ją wykorzystywać i chronić świat przed złem.

Film pełen jest niespodziewanych zwrotów akcji oraz nieoczekiwanych postaci. Zachwyca też wyjątkowa warstwa wizualna filmu oraz duża dawka humoru.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform