Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

BizneswRegionie.pl zachęca do udziału w konkusie. Do wygrania komplet kalendarzy na 2019 rok!

Autor admin
Data utworzenia: 30 styczeń 2019, 15:49


BizneswRegionie.pl zachęca do udziału w konkusie. Do wygrania komplet kalendarzy na 2019 rok!

Koniec stycznia a Ty nie masz jeszcze kalendarza? Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez katalog branżowy BizneswRegionie.pl. Do wygrania są dwa kalendarze Wydawnictwa Reklamowego Big Form - trójdzielny ścienny oraz książkowy.

Katalog BizneswRegionie.pl wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzył miejsce do prezentacji ogłoszeń biznesowych firm i instytucji z całej Polski, zarówno na rynku lokalnym jak i całej sieci. Użytkownikami portalu są również osoby prywatne zainteresowane korzystaniem z ofert biznesowych, polecaniem i promowaniem ogłoszeń w mediach społecznościowych.

Katalog branżowy umożliwia Państwu bezpłatną prezentację firmy/instytucji i bieżących ofert w gronie firm ze swojego regionu oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Każda zarejestrowana firma/instytucja może aktualizować wpis, dodawać bieżące oferty, zmieniać reklamy i promocje, udostępniać oferty biznesowe na facebooku, polecać zaprzyjaźnione firmy, wysyłać zapytania mailem oraz obserwować interesujące oferty, otrzymując powiadomienia na maila...

Poznaj ofertę naszego serwisu i zaprezentuj swoją firmę w regionie...


KONKURS

By zdobyć szansę na główną nagrodę należy poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie.

Czy rejestracja i stworzenie profilu firmy w katalogu BizneswRegionie jest płatne?

Zachęcamy także do polubienia profilu facebookowego BizneswRegionie.pl

Odpowiedzi na konkursowe pytanie prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu facebookowym do 31 stycznia 2019 roku - do godziny 12:00. Spośród wszystkich uczestników wybierzemy jedną osobę, do której powędrują kalendarze.

WYNIKI KONKURSU

Konkurs zakończony! Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Główna nagroda odbierze Pani Marlena Gruchawka. Gratulujemy!


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Sklep Bigform