Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Uczniowie z SP w Niedźwiedzicach w gronie "Zwycięzców Honorowych"

Autor SP Niedźwiedzice
Data utworzenia: 15 luty 2019, 10:02 Wszystkich komentarzy: 0


Uczniowie z SP w Niedźwiedzicach w gronie "Zwycięzców Honorowych"

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że Emilia i Kacper, uczniowie Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach zostali wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim, organizowanym przez Fundację TworzyMY Kraków.

Ich prace pt." Wybierz się w podróż wyobraźnią w przyszłość. Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat" zostaną zamknięte w specjalnej Kapsule Czasu w oryginale. Oznacza to, że ich autorzy znajdują się w gronie Zwycięzców Honorowych i otrzymują Złoty Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Fundacja TWORZYMY KRAKÓW powstała z miłości do Krakowa i troski o aktualny i przyszły kształt wspólnej przestrzeni miejskiej. Obecnym celem przedsięwzięcia jest budowa rzeźby architektonicznej, która stanie w prestiżowej lokalizacji w Krakowie, przy ul. Dolnych Młynów 10. W dalszej perspektywie Kapsuła, (z pracami konkursowymi w środku), będzie obiektem mobilnym, będzie prezentowana w wielu miejscach Polski i Europy przy okazji wystaw oraz targów o charakterze naukowym i kulturalnym.

W zamyśle organizatora zarówno sama Kapsuła, jak i zamknięte w niej prace mają stać się wspólnym dziedzictwem, które zostanie darowane następnym pokoleniom. „Kapsuła Czasu” będzie otwierana w interwałach czasowych: za 10, 25, 50, 75 i 100 lat, kiedy to będzie następowało porównywanie z teraźniejszością wizji przedstawionych w pracach uczestników.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom!

Grono pedagogiczne w SP Niedźwiedzice


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.