Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Prezentujemy listę nagrodzonych w VIII Turnieju Szachowym

Author: Kasia_
Creation date: 25 February 2019, 19:43 All comments: 0


Prezentujemy listę nagrodzonych w VIII Turnieju Szachowym

23 lutego w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przy ul. Matejki odbył się VIII Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 129 uczestników, w tym 55 juniorów.

Relację z wydarzenia można zobaczyć tutaj: klik.

Prezentujemy listę osób nagrodzonych w poszczególnych kategoriach w Turnieju.



JUNIORZY:

I miejsce – nagroda: 300 zł i puchar – Piotr Kejna
II miejsce – nagroda: 200 zł i puchar – Krzysztof Łukasiewicz
III miejsce - nagroda: 100 zł i puchar – Mateusz Górkiewicz

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA

I miejsce – nagroda: 300 zł i puchar – Anna Karykowska

II miejsce – nagroda: 200 zł – Anna Łukasiewicz

III miejsce- nagroda: 100 zł – Radosława Lascar


KLASYFIKACJA ZWYCIĘZCÓW

I miejsce - nagroda: 700 zł i puchar – Paweł Kowalczyk

II miejsce - nagroda: 600 zł i puchar – Karol Kucza

III miejsce – nagroda: 500 zł i puchar – Piotr Sabuk

IV miejsce - nagroda: 400 zł – Łukasz Cyborowski

V miejsce - nagroda: 300 zł – Vladimir Siergiejew

VI miejsce - nagroda: 200 zł – Piotr Jagodziński

VII miejsce - nagroda: 150 zł – Kacper Grela

VIII miejsce – nagroda: 100 zł – Filip Cukrowski


Zawodnicy z rankingiem ELO poniżej 2100:

I miejsce – nagroda: 200 zł – Maciej Adamczewski

II miejsce - nagroda: 100 zł – Marcin Pilzak

Zawodnicy z rankingiem ELO poniżej 1800

I miejsce - nagroda: 150 zł – Wojciech Jakubowski

II miejsce - nagroda: 100 zł – Eugeniusz Małacki


Nagrodę dla najmłodszej zawodniczki turnieju otrzymała Gabriel Barcel.

Nagrodę dla najmłodszego zawodnika turnieju otrzymał Karol Janek.

Nagrodę dla najstarszego uczestnika turnieju otrzymał Jan Zatylny.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika reprezentującego PZS otrzymała Patrycja Rataj z klasy II TŻ.

Nagrodę zdobył również Patryk Orzłowski w kategorii najlepszy chojnowianin, a Radosław Radwański okazał się najlepszym chojnowianinem w kategorii juniorów.

Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano trzy dodatkowe nagrody rzeczowe.





Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.