Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Panie z gminy Chojnów celebrowały swoje święto w Krzywej [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 08 marzec 2019, 21:05 Wszystkich komentarzy: 0


Panie z gminy Chojnów celebrowały swoje święto w Krzywej [ZDJĘCIA]

Co roku na początku marca świetlica wiejska w Krzywej gromadzi panie z gminy Chojnów, które wspólnie celebrują swoje święto. Tak było i dzisiaj... Zobacz zdjęcia!

Spotkania organizowane dla Pań w Dzień Kobiet to wieloletnia tradycja Krzywej. Od pięciu lat wydarzenie ma charakter gminny - Spotykamy się w tym szczególnym dniu żeby uszanować wszystkie Panie, które są z nami, które są dla nas najpiękniejsze, najukochańsze, najlepsze. Dziękujemy, że z nami jesteście - powiedział wójt Andrzej Pyrz. Wszystkie damy, które pojawiły się tego dnia w Krzywej zostały obdarowane symbolicznymi kwiatkami, wręczeniem których zajęli się wójt Andrzej Pyrz, zastępca wójta Grzegorz Styrkowiec oraz radny Janusz Tera.

W części artystycznej przed licznie zgromadzoną publiczności zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzywej, którzy pod kierunkiem nauczyciela Piotra Ficka przygotowali program kabaretowy nawiązujący do Dnia Kobiet i relacji damsko-męskich.

Gwiazdą wydarzenia była Nikola Warda, która wraz z zespołem zaprezentowała największe przeboje autorstwa Agnieszki Osieckiej i nie tylko. W koncertowym repertuarze znalazły się także m.in. utwory Sinéad O'Connor czy belgijskiej grupy Vaya Con Dios. Gościnnie wraz z zespołem Nikoli Wardy wystąpiła także pochodząca z Krzywej Gosia Pyrz; kolejnym lokalnym akcentem była prezentacja lokalnego zespołu Jaskółki, który zakończył dzisiejszy koncert.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform