Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Trójka – Przedszkolakom [ZDJĘCIA / FILM]

Autor admin
Data utworzenia: 19 marzec 2019, 13:17 Wszystkich komentarzy: 0


Trójka – Przedszkolakom [ZDJĘCIA / FILM]

19 marca chojnowski Dom Kultury gościł najstarsze grupy chojnowskich przedszkoli. Dzieci skorzystały z zaproszenia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, którzy przygotowali dla nich prezentację artystyczną.

Dzisiejszy występ wpisuje się w organizowane przez szkołę dni otwarte. 14 marca przyszli pierwszoklasiści oraz ich rodzice mieli okazję odwiedzić "Trójkę" i zapoznać się z funkcjonowaniem placówki. W promowanie szkoły od wielu lat włączają się także uczniowie, którzy przygotowują na tę okazję prezentację artystyczną.

Wydarzenie rozpoczęło się od inscenizacji bajki o chorym termometrze przez zespół teatralny z klasy III A. Dzieci z przedszkoli miały okazję oklaskiwać m.in. także: uczniów występujących w szkolnym chórze, solistę Michała Kowalczyka, zespół taneczny Paradoks, zespół akrobatyczny Piramida, uczennice Jowitę i Julię, które zaprezentowały krótki pokaz taneczny oraz szkolne roboty, które od kilku lat są nieodłącznym elementem szkolnych prezentacji, za każdym razem wzbudzając spore zainteresowanie ze strony dzieci.

Dzisiejsze wydarzenia miało na celu przekonanie przyszłych uczniów, że w "Trójce" z powodzeniem mogą rozwijać różnorodne talenty - część z nich już wkrótce być może przekona się o tym na własnej skórze, przekraczając we wrześniu próg szkoły przy placu Reymonta.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.