Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Kolejny chojnowski diler narkotykowy w rękach policji

Autor admin
Data utworzenia: 21 marzec 2019, 19:04 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejny chojnowski diler narkotykowy w rękach policji

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 43-letniego mieszkańca Chojnowa, który miał przy sobie kilkanaście poporcjonowanych i przygotowanych do sprzedaży środków odurzających. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu nimi. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Dzielnicowi Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali kolejnego dilera narkotykowego działającego na terenie powiatu legnickiego. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. 43-latek wpadł na swoim przydomowym podwórku w Chojnowie. W czasie przeszukania, policjanci w saszetce należącej do mężczyzny ujawnili kilkanaście zawiniątek z folii aluminiowej, wewnątrz których znajdowała się substancja skrystalizowana oraz słoiczek z taką samą zawartością - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to metamfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. - W toku prowadzonych czynności wyszło na jaw, że 43-latek kilka razy udzielił środków odurzających innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej - czytamy w policyjnym komunikacie.

Zgromadzony przez chojnowskich policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło, fot.: KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform