Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 21 marzec 2019, 21:20 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

WITAJCIE W MARWEN

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Dramat biograficzny w reżyserii Roberta Zemeckisa, zdobywcyOskara, wybitnego twórcyfilmowego, znanego z takich produkcji jak m.in. Forrest Gump, Lot czy Cast Away. Witajcie w Marwen to film oparty na prawdziwych wydarzeniach, przedstawiający niezwykłą historię Marka Hongancampa, który po brutalnym napadzie w wyniku ciężkich obrażeń traci pamięć. Podejmuje próbę walki o uleczenie duszy i ciała za pomocą sztuki i wyobraźni. Film to poruszająca produkcja, która zmusza do refleksji.


PRZEMYTNIK

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Kryminał wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda, który wciela się też w główną rolę. Oprócz niego na ekranie zobaczymy także Bradleya Coopera oraz Taissę Farmigę. 90-letni mężczyzna zmagając się z poważnymi kłopotami finansowymi zatrudnia się do pracy jako kierowca. Nieświadomie staje się kurierem na usługach meksykańskiego kartelu narkotykowego. Interes się rozwija, a główny bohater zapomina o niedawnych problemach finansowych. Przychodzi jednak moment, w którym zdaje sobie sprawę z błędów, jakie popełnił w życiu, gdy zaniedbywał swoją rodzinę. Czy uda mu się naprawić relacje rodzinne zanim wpadnie w ręce policji lub egzekutorów kartelu? Po odpowiedź zapraszamy do kina.


JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowany film przygodowy z elementami fantasy. Wytwórnia Dream Works zachwyciła widzów kolejną odsłoną filmowej opowieści o krainie wikingów oraz dzikich smoków. Poprzednie części przyciągnęły do kin rzeszę widzów i zebrały najlepsze recenzje. Czy 3 odsłona serii odnotuje podobny sukces? Zapraszamy do kina, aby poznać dalsze losy Czkawki, Nocnej Furii i Szczerbatki!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform