Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Pasje i marzenia tematem przewodnim tegorocznych Dni Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 22 marzec 2019, 11:38 Wszystkich komentarzy: 0


Pasje i marzenia tematem przewodnim tegorocznych Dni Chojnowa

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznych Dni Chojnowa.

Od kilku lat korowód rozpoczynający Dni Chojnowa ma swój temat przewodni. W 2017 roku uczniowie chojnowskich szkół, przedszkoli a także podopieczni żłobka oraz pracownicy miejskich instytucji zorganizowali Korowód Ogrodów. Inicjatywa nadania chojnowskiemu pochodowi tematu przewodniego związana była z realizowanym wówczas przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji projektem "Żyj zgodnie z przyrodą".

Dni Chojnowa 2018 upłynęły nam w barwach białej i czerwonej. Impreza w radosny sposób uczciła setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na ulicach naszego miasta spotkać mogliśmy: biało-czerownych kibiców, żołnierzy, husarię, czterech pancernych, lotników czy kosynierów.

Jak zdradza burmistrz Jan Serkies - w tym roku tematem przewodnim będą pasje i marzenia. Kim chcieliby zostać w przyszłości młodzi chojnowianie? Czym się pasjonują? Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka miesięcy.

Tegoroczne Dni Chojnowa odbędą się 8 i 9 czerwca. Gwiazdą wydarzenia w pierwszy dzień będzie założony w 1991 roku przez Roberta Gawlińskiego polski zespół pop-rockowy Wilki. Drugi dzień imprezy - podobnie jak w roku minionym - utrzymany zostanie w klimacie tanecznym; na scenie zaprezentuje się formacja Weekend, która ogromną popularność zyskała dzięki przebojowi "Ona tańczy dla mnie".


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform