Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Chojnowscy policjanci zatrzymali włamywacza-recydywistę

Autor admin
Data utworzenia: 17 kwiecień 2019, 19:18 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci zatrzymali włamywacza-recydywistę

Chojnowscy policjanci Ogniwa Prewencji po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z domów w gminie Miłkowice. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy sprawcy nie udało się nic zrabować.

- Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zostali poinformowani przez dyżurnego, że ktoś dokonuje włamania do jednego z domów w Gniewomirowicach. Patrol Ogniwa Prewencji natychmiast udał się na miejsce zgłoszenia. Po przybyciu pod wskazany adres policjanci usłyszeli dobiegające hałasy z domu i zobaczyli jak mężczyzna wyskakuje przez okno z tyłu budynku i zaczyna uciekać - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert - Funkcjonariusze błyskawicznie przeskoczyli ogrodzenie i ruszyli w pościg za sprawcą włamania. Po chwili mężczyzna był już w rękach policjantów. Jak się okazało sprawca, aby dostać się do wnętrza domu, wybił szybę w oknie a następnie otworzył je i wszedł do środka. Mężczyzna nie zdążył jeszcze nic spenetrować i ukraść ponieważ usłyszał nadjeżdżający radiowóz i zaczął uciekać, aby nie zostać zatrzymanym.

Zatrzymany 45-latek był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa dlatego teraz odpowiadać, będzie w warunkach tzw. recydywy. Zatrzymanemu przestępcy grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.