Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Andrzej Rozenek: Lubię przyjeżdżać do Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 19 kwiecień 2019, 18:40 Wszystkich komentarzy: 9


Andrzej Rozenek: Lubię przyjeżdżać do Chojnowa

Andrzej Rozenek, prominentny polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł na Sejm RP VII kadencji (wybrany z listy Ruchu Palikota) odwiedził w dniu dzisiejszym Chojnów. Jak udało się nam dowiedzieć, to nie pierwsza wizyta polityka w naszym mieście.

Andrzej Rozenek zatrzymał się w chojnowskim hotelu Pałacyk w drodze na konferencję organizowaną przez Federację Stowarzyszeń Służb Mundurowych. Polityk gościł w naszym mieście na zaproszenie działacza Federacji - Alfreda Serkiesa. Były parlamentarzysta bywał już wcześniej w Chojnowa i jak sam zaznacza - miasto robi na nim bardzo pozytywne wrażenie.

- Lubię przyjeżdżać do Chojnowa, nie tylko dlatego, że są tu ciekawe rzeczy, które warto zwiedzić i obejrzeć. W państwa mieście są, przede wszystkim,  wspaniali ludzie, tacy jak Alfred Serkies, z którym współpracuję już od długiego czasu. Dla mnie Alfred jest świetną wizytówką Chojnowa - zaznaczył Andrzej Rozenek.

Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych jest organizacją działająca na rzecz obronności i porządku publicznego kraju przez popularyzowanie tradycji i propagowanie w społeczeństwie współczesnych problemów w zakresie cywilizowanych zasad współżycia społecznego. Organizacja zajmuje się również m.in. inspirowaniem środowisk żołnierzy i funkcjonariuszy Służb Mundurowych do działalności na rzecz obronności powszechnego porządku publicznego oraz prowadzi działania zmierzające do zapewnienia żołnierzom i funkcjonariuszom Służb Mundurowych  RP godziwych  warunków materialnych i należytego  statusu społecznego zwłaszcza po zakończeniu służby zawodowej.

fot. materiały prasowe


Komentarze

Reaktywacja SB? ten numer nie przejdzie nawet w czerwonym Chojnowie! Wstydu nie mają ruskie onuce!
zgłoś komentarz
Wielki Piątek-czas Męki Pańskiej- a w "Pałacyku" biba z Rozenkiem! przyzwoity człowiek powinien omijać to miejsce szerokim łukiem!
zgłoś komentarz
Do mdmmdm : Przyzwoity człowiek na narzuca innym swego stylu postępowania. Nic nam do tego kto i jak spędza czas.Co do wielkiego piątku to każdy dzień jest wielki bo to może być ostatni.
zgłoś komentarz
no,no ,kto by pomyślał że portal,,chojnów.pl.,,promuje tego człowieka który był w partii palikota,może ktoś zapomniał to ten gość od ,penisa i świńskiego ryja
zgłoś komentarz
slawek, tobie za ten hejt to pewnie płacą za ilość, bo na pewno nie za jakość
zgłoś komentarz
,,pawcio morozow,,nie dociera ,to może coś jeszcze,rozenek był redaktorem nacz. ,felietonistą w tygodniku ,jerzego urbana,,NIE,,a któż to jest ,jerzy urban?otóż jerzy urban,był rzecznikiem prasowym tow.gen jaruzelskiego w,,stanie wojennym,,,,paniał,,pawcio,,?
zgłoś komentarz
"Wielki Piątek-czas Męki Pańskiej" pisze mdmmdm i świat powinien się zatrzymać. A kogo to obchodzi że Ty ślinisz paluszki proboszczowi a inni nie chcą . Dla Ciebie to wielkie święto a dla mnie takie samo jest w poniedziałek tj Smingus dyngus. Przynajmniej nasze słowiańskie. Całe szczęście że kato talibowie za nie uwzględnianie ich poglądów już nie palą na stosie
zgłoś komentarz
,,ri-pii,kato -talibowie,jak by rządzili,to pewnie ciebie ,pierwszego by spalili na stosie,,cha ,cha ,cha,,ri-pii,,to tylko żarty nie przejmuj się
zgłoś komentarz
Nie jestem mieszkańcem /byłem nim kiedyś/ ale nazwisko tego drugiego obywatela brzmi jakby znajomo.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform