Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Urząd Miejski poszukuje wykonawcy remontu szkoły przy placu Reymonta

Autor admin
Data utworzenia: 22 kwiecień 2019, 15:46 Wszystkich komentarzy: 2


Urząd Miejski poszukuje wykonawcy remontu szkoły przy placu Reymonta

Budynki szkolne przy placu Reymonta już we wrześniu staną się siedzibą Szkoły Podstawowej nr 3. Zanim jednak do tego dojdzie, wnętrza obiektów przejdą remont, który ma na celu odświeżenie poszczególnych pomieszczeń i dostosowanie ich do potrzeb dzieci.

W chwili obecnej trwa postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Modernizacja budynku szkoły przy ulicy Reymonta w Chojnowie wraz z zagospodarowaniem terenu. Etap I ogranicza się do wykonana robót remontowo-budowlanych w budynkach szkolnych, tj. w tzw. "dużym budynku" projektu Petera Gadena, "małym budynku" będącym dawniej siedzibą fundacji Peipego oraz łącznika łączącego obydwa budynki.

Zakres prac obejmuje roboty instalacyjne hydrauliczne i kanalizacyjne, instalacje sanitarne, roboty malarskie, pokrycie podłóg i ścian oraz roboty wykonawcze.

Przystosowanie wnętrz dwóch największych szkolnych budynków jest aktualnie priorytetem dla władz miasta. Niezbędne prace remontowe mają zostać zrealizowane zgodnie z harmonogramem ustalonym z dyrektorem szkoły do końca sierpnia.


Komentarze

Jeśli ten remont ma być zakończony do 1 września to tępo wyłaniania wykonawców jest jak błyskawica . Trochę jasności i dalej ciemność. Dobrze że w kwietniu a nie w połowie sierpnia
zgłoś komentarz
Zanim znajdą wykonawcę będzie połowa sierpnia.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform