Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Przedszkole nr 1 walczy o budowę podwórka Nivea

Autor admin
Data utworzenia: 07 maj 2019, 16:12 Wszystkich komentarzy: 3


Przedszkole nr 1 walczy o budowę podwórka Nivea

Do 20 czerwca możemy oddawać swoje głosy na lokalizacje zgłoszone w konkursie na budowę "Podwórka Talentów Nivea". Na liście propozycji znalazło się również nasze miasto.

Według propozycji na którą możemy zagłosować, nowoczesny plac zabaw miałby stanąć w ogrodzie Przedszkola Miejskiego nr 1.

Żeby oddać głos należy założyć konto na stronie podworko.nivea.pl (jeśli posiada się konto na NIVEA.pl lub w Klubie MOJA NIVEA, zalogować się na swoje dane), następnie należy głosować na stronie www lub pobrać aplikację, znaleźć lokalizację i zagłosować na nią.

Link do chojnowskiej lokalizacji: https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/49-chojnow

Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie potrwa do 20 czerwca.


Komentarze

Witam,

Bardzo proszę o udział w konkursie, każdy po zalogowaniu może głosować codziennie a nie tylko raz. Warto zrobić coś bezinteresownie dla swojego miasta.
zgłoś komentarz
Dokładnie. To nic nie kosztuje, więc co mi szkodzi. No ale miasta nie mają szans z tymi wioskami, które są w przodzie. Nie wiem jak to się dzieje, ale tak jest.
zgłoś komentarz
Codziennie 2 maile i głosy dodaję ale z tego co przeczytałem, to jest 15 takich podwórek na całą Polskę. Jeżeli podzielone zostaną na 3 kategorie według wielkości miast, to Chojnów w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców musi być w pierwszej piątce. Tak że głosujcie ludzie, co wam szkodzi szansa jest, jeno ochoty nabierzcie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.