Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Author: Kasia_
Creation date: 25 April 2019, 20:40 All comments: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

SHAZAM!

piątek, godz. 18.00; 20.30

sobota, godz. 18.00; 20.30 – seanse 3D

niedziela, godz. 18.00; 20.30 – seanse 3D

Film akcji z dominującym motywem science-fiction. Umiejętność latania, ciskania piorunami, prześwietlania wzorkiem, teleportowania się – te wszystkie supermoce z dnia na dzień niespodziewanie zyskuje przeciętny nastolatek. Czy uda mu się okiełznać nowe umiejętności?

Billy Batson nie wiedział, że ma w sobie superbohatera. Żeby go z siebie wydobyć, wystarczyło wypowiedzenie magicznego słowa – SHAZAM.

Skromny nastolatek nagle staje się umięśnionym herosem. W pewnym momencie przyjdzie mu zmierzyć się z niezwykle trudnym wyzwaniem związanym ze stawieniem czoła siłom zła.DUMBO

sobota, godz. 13.00; 15.30

niedziela, godz. 13.00; 15.30

Film familijny w reżyserii Tima Burtona, w którym poznamy dalsze rozwinięcie klasycznej opowieści o słoniu Dumbo. Pewien mężczyzna powierza swojemu przyjacielowi i jego dzieciom opiekę nad młodym słoniem, który przez swój nietypowy wygląd stał się pośmiewiskiem upadającego cyrku. Pewnego dnia okazuje się jednak, że ogromne uszy umożliwiają Dumbo latanie. Dzięki temu cała grupa cyrkowa wychodzi z kłopotów finansowych i odzyskuje dawną sławę. Szybko jednak okazuje się, że nowe miejsce ich pobytu skrywa mroczne tajemnice.
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform