Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Maturzyści zakończyli rok szkolny [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 26 kwiecień 2019, 15:24 Wszystkich komentarzy: 0


Maturzyści zakończyli rok szkolny [ZDJĘCIA]

W auli chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich i czwartych Powiatowego Zespołu Szkół. Świadectwa i nagrody odebrali uczniowie, którzy na co dzień uczą się przy ulicy Poźniaków, Witosa i Wojska Polskiego.

Tegoroczna uroczystość w efekcie trudności do jakich doszło w minionym miesiącu została zorganizowana w nieco skromniejszej odsłonie niż zwykle - Każdy z nas na pewno nie tak wyobrażał sobie dzisiejszy dzień - zaznaczył dyrektor Mariusz Kowalczyk zwracając się do uczniów - Tym bardziej że wielu z Was przez ostatnie lata przygotowywało, brało udział, prowadziło podobne uroczystości dla Waszych starszych koleżanek i kolegów - dodał.

Najważniejszym punktem dzisiejszej uroczystości było wręczenie dyplomów uznania za pracę i osiągnięcia poszczególnych absolwentów. W zakończeniu roku obok uczniów udział wzięli także nauczyciele oraz rodzice z których część została nagrodzona za pomoc jaką udzielali szkolnej społeczności w ciągu minionych trzech, czterech lat.

Dyrektor w szczególny sposób podziękował uczniom za zaangażowanie w życie szkoły i udział w licznych uroczystościach organizowanych na przestrzeni minionych lat - Przyszliście tutaj do auli jako uczniowie - wyjdziecie już z niej jako absolwenci Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Przez te kilka lat tworzyliście historię tej szkoły, dlatego też wierzę, że będziecie wspominać pobyt u nas w szkole z radością i uśmiechem na twarzy - dodał - Szkoła to nie tylko uroczystości i różne inne wydarzenia. Szkoła to przede wszystkim nauka. Każdy z Was miał możliwość zdobycia wiedzy na tyle, na ile chciał ją przyswoić.

Podziękowania popłynęły również z ust uczniów, którzy przygotowali kwiaty i upominki dla dyrekcji oraz dla nauczycieli. Szczególne słowa uznania skierowane zostały w kierunku wychowawców klas - mgr Moniki Pacaniuk, mgr Anny Ostropolskiej oraz mgr Eweliny Rabiej-Kulczyckiej.

Przyswojoną wiedzą uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół pochwalić będą mogli się już po weekendzie majowym - przed absolwentami egzamin maturalny, który - jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie - rozpocznie się 6 maja.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.