Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Strajk zawieszony - zajęcia dydaktyczne w szkołach dopiero od 6 maja

Autor admin
Data utworzenia: 29 kwiecień 2019, 11:18 Wszystkich komentarzy: 0


Strajk zawieszony - zajęcia dydaktyczne w szkołach dopiero od 6 maja

Zgodnie z decyzją ZNP, ogólnopolski strajk nauczycieli został zawieszony. Do pracy powracają pracownicy lokalnych szkół; uczniowie na zajęcia dydaktyczne poczekają jednak do 6 maja.

W Szkole Podstawowej nr 3 zajęcia dydaktyczne rozpoczną się 6 maja. W dniach 29 i 30 kwietnia oraz 2 maja zgodnie z uchwałą Rady Pedagogicznej oraz opinią Rady Rodziców odbywają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Stołówka rozpocznie wydawać obiady również od dnia 6 maja. Identycznie sytuacja wygląda w Szkole Podstawowej nr 4.

6 maja zajęcia dydaktyczne wznawia Gimnazjum nr 1 - Dyrekcja Gimnazjum nr 1 informuje, że od dnia 06.05.2019 r. (poniedziałek), szkoła wznawia realizację planowanych zajęć. Dni 29, 30.04. i 2.05. zgodnie z uchwałą Rady Pedagogicznej oraz opinią Rady Rodziców są wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych - czytamy w komunikacie dyrekcji szkoły.

Komunikat w sprawie wznowienia zajęć dydaktycznych opublikowany został również przez Powiatowy Zespół Szkół - Przypominamy wszystkim uczniom naszej szkoły, że dni 29 i 30 kwietnia, oraz 2 maja są dniami wolnymi od zajęć. Dni 6, 7 i 8 maja, są dniami wolnymi dla Technikum i Liceum. ZSZ i BSZ mają lekcje według planu - czytamy.

W chojnowskich przedszkolach zajęcia we wszystkich grupach wiekowych odbywają się według normalnego rozkładu zajęć od 29 kwietnia.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.